Magdalena Śmiałkowska – czołowa zawodniczka sekcji łuczniczej Klubu Sportowego „Społem” w Łodzi (łuk klasyczny) została zwyciężczynią

International Antalya 2020 Challange!

Znakomicie podczas pierwszych w tym roku zawodów międzynarodowych w łucznictwie spisała się Magdalena Śmiałkowska – zawodniczka sekcji łuczniczej KS „Społem” w Łodzi.

Magdalena Śmiałkowska w półfinale pokonała znaną Włoszkę Lucille Boari, a w finale  Hiszpankę Cebrian Sandrę 7:1 w setach.

Gratulujemy zwycięstwa  podczas International Antalya 2020 Challange!!! Jest to kolejny ogromny sukces Magdaleny po Mistrzostwach Polski Seniorów (3 złote medale), Mistrzostwach Polski Studentów (1 złoty i 1 brązowy medal) oraz Mistrzostwach Polski Młodzieżowców ( 2 złote medale).

Trenerem klubowym zawodniczki jest Zbigniew Kowalczyk.

Były to pierwsze międzynarodowe zawody od pojawienia się pandemii Covid-19 zaliczane do światowego rankingu i zostały rozegrane w ścisłym rygorze sanitarnym. W rywalizacji wzięli udział zawodnicy z czołówki europejskiej, między innymi: Włosi, Hiszpanie, Turcy, Rosjanie, Brytyjczycy.

Warto nadmienić, że reprezentacja Polski zajęła I miejsce w klasyfikacji medalowej tych zawodów.