AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO JUNIORÓW

LP SPORT TERMIN OD TERMIN DO MIEJSCE ILOŚĆ ZAWODNIKÓW ILOŚĆ TRENERÓW TRENER KOORDYNATOR
1 badminton 30 lipiec 2018 12 sierpień 2018 Medyka 5 1 Dorota Danielak
2 badminton 20 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Gdynia 5 1 Dorota Danielak
3 badminton 20 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 do ustalenia 5 1 Dorota Danielak
4 badminton 5 październik 2018 7 październik 2018 do ustalenia 5 1 Dorota Danielak
5 boks 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Piotrków Trybunalski 2 1 Krzysztof Toma
6 boks 25 czerwiec 2018 27 czerwiec 2018 Malutkie 2 1 Krzysztof Toma
7 boks 26 czerwiec 2018 28 czerwiec 2018 Piotrków Trybunalski 2 1 Krzysztof Toma
8 boks 28 sierpień 2018 4 wrzesień 2018 Bukowina Tatrzańska 2 1 Krzysztof Toma
9 boks 7 wrzesień 2018 9 wrzesień 2018 Piotrków Trybunalski 2 1 Krzysztof Toma
10 gimnastyka artystyczna 17 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Twardogóra 1 1 Beata Pisarkiewicz
11 gimnastyka artystyczna 30 kwiecień 2018 6 maj 2018 Twardogóra 1 1 Beata Pisarkiewicz
12 gimnastyka artystyczna 27 lipiec 2018 3 sierpień 2018 Giżycko COS 1 1 Beata Pisarkiewicz
13 gimnastyka artystyczna 19 sierpień 2018 1 wrzesień 2018 Twardogóra 1 1 Beata Pisarkiewicz
14 gimnastyka sportowa 21 maj 2018 24 maj 2018 Łódź 2 1 Tomasz Rembowski
15 gimnastyka sportowa 28 czerwiec 2018 1 lipiec 2018 Gdańsk 2 1 Tomasz Rembowski
16 gimnastyka sportowa 19 sierpień 2018 28 sierpień 2018 Czarny Dunajec 2 1 Tomasz Rembowski
17 jeździectwo 23 kwiecień 2018 29 kwiecień 2018 Feliksów 3 1 Joanna Szulc
18 jeździectwo 14 maj 2018 20 maj 2018 Łódź 3 1 Joanna Szulc
19 jeździectwo 28 maj 2018 3 czerwiec 2018 Łódź 3 1 Joanna Szulc
20 jeździectwo 11 czerwiec 2018 17 czerwiec 2018 Feliksów 2 1 Joanna Szulc
21 jeździectwo 10 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Feliksów 2 1 Joanna Szulc
22 jeździectwo 23 lipiec 2018 29 lipiec 2018 Łódź 2 1 Joanna Szulc
23 jeździectwo 16 sierpień 2018 18 sierpień 2018 Feliksów 2 1 Joanna Szulc
24 judo 20 maj 2018 23 maj 2018 Bielsko Biała 3 1 Zbigniew Pacholczyk
25 judo 15 czerwiec 2018 30 czerwiec 2018 Giżycko COS 3 0 Zbigniew Pacholczyk
26 judo 15 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Zakopane 3 1 Zbigniew Pacholczyk
27 judo 30 wrzesień 2018 3 październik 2018 Warszawa 2 1 Zbigniew Pacholczyk
28 kajakarstwo klasyczne 20 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Wałcz 2 1 Sebastian Nowak
29 kajakarstwo klasyczne 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Bydgoszcz 2 1 Sebastian Nowak
30 kajakarstwo klasyczne 30 czerwiec 2018 7 lipiec 2018 Smardzewice/Tomaszów Mazowiecki 1 1 Sebastian Nowak
31 kajakarstwo klasyczne 22 lipiec 2018 9 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 2 1 Sebastian Nowak
32 kajakarstwo klasyczne 19 październik 2018 21 październik 2018 Wałcz COS 2 1 Sebastian Nowak
33 kajakarstwo klasyczne 3 wrzesień 2018 9 wrzesień 2018 Swolszewice Małe/Tomaszów Mazowiecki 1 1 Sebastian Nowak
34 kajakarstwo slalomowe 6 kwiecień 2018 8 kwiecień 2018 Kraków 2 1 Piotr Podogrodzki
35 kajakarstwo slalomowe 3 maj 2018 6 maj 2018 Kraków 2 1 Piotr Podogrodzki
36 kajakarstwo slalomowe 17 maj 2018 20 maj 2018 Kraków 2 1 Piotr Podogrodzki
37 kajakarstwo slalomowe 1 czerwiec 2018 3 czerwiec 2018 Zabrzeż 2 1 Piotr Podogrodzki
38 kajakarstwo slalomowe 22 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Kraków 2 1 Piotr Podogrodzki
39 kajakarstwo slalomowe 1 lipiec 2018 8 lipiec 2018 Kraków 2 1 Piotr Podogrodzki
40 kajakarstwo slalomowe 24 lipiec 2018 28 lipiec 2018 Kraków 2 1 Piotr Podogrodzki
41 kajakarstwo slalomowe 31 sierpień 2018 2 wrzesień 2018 Krościenko 3 1 Piotr Podogrodzki
42 karate tradycyjne 19 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Łódź 4 1 Damian Karwacki
43 karate tradycyjne 1 maj 2018 4 maj 2018 Stara Wieś 4 1 Damian Karwacki
44 karate tradycyjne 17 maj 2018 20 maj 2018 Łódź 4 1 Damian Karwacki
45 karate tradycyjne 7 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Sypniewo 4 1 Damian Karwacki
46 karate tradycyjne 20 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 Łódź 4 1 Damian Karwacki
47 karate tradycyjne 19 październik 2018 21 październik 2018 Łódź 4 1 Damian Karwacki
48 karate tradycyjne 10 listopad 2018 11 listopad 2018 Łódź 4 1 Damian Karwacki
49 karate WKF 10 lipiec 2018 19 lipiec 2018 Łeba 18 2 Witold Wojciechowski
50 karate WKF 30 sierpień 2018 2 wrzesień 2018 Łódź 16 2 Witold Wojciechowski
51 karate WKF 19 październik 2018 21 październik 2018 Łódź 16 2 Witold Wojciechowski
52 karate WKF 8 listopad 2018 11 listopad 2018 Łódź 16 2 Witold Wojciechowski
53 karate WKF 26 listopad 2018 29 listopad 2018 Łódź 16 2 Witold Wojciechowski
54 łucznictwo 3 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Prudnik 4 1 Zbigniew Kowalczyk
55 łucznictwo 18 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Głuchołazy 6 1 Zbigniew Kowalczyk
56 łucznictwo 8 listopad 2018 13 listopad 2018 Spała COS 5 1 Zbigniew Kowalczyk
57 łyżwiarstwo figurowe 1 sierpień 2018 15 sierpień 2018 Oświęcim 2 1 Maciej Bernadowski
58 łyżwiarstwo figurowe 3 sierpień 2018 16 sierpień 2018 Giżycko COS 1 2 Maciej Bernadowski
59 łyżwiarstwo figurowe 27 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Łódź 6 3 Maciej Bernadowski
60 łyżwiarstwo figurowe 24 wrzesień 2018 28 wrzesień 2018 Łódź 6 3 Maciej Bernadowski
61 łyżwiarstwo figurowe 22 październik 2018 26 październik 2018 Łódź 6 3 Maciej Bernadowski
62 łyżwiarstwo figurowe 19 listopad 2018 23 listopad 2018 Łódź 6 3 Maciej Bernadowski
63 łyżwiarstwo figurowe 11 czerwiec 2018 29 czerwiec 2018 Cetniewo COS 3 0 Maciej Bernadowski
64 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 1 czerwiec 2018 3 czerwiec 2018 Duszniki Zdrój 5 1 Wiesław Kmiecik
65 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 15 czerwiec 2018 18 czerwiec 2018 Tomaszów Mazowiecki 7 1 Wiesław Kmiecik
66 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 24 czerwiec 2018 2 lipiec 2018 Pętna 5 2 Wiesław Kmiecik
67 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Objazda 11 2 Wiesław Kmiecik
68 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 6 wrzesień 2018 12 wrzesień 2018 Tomaszów Mazowiecki 8 2 Wiesław Kmiecik
69 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 1 grudzień 2018 3 grudzień 2018 Sanok 8 1 Wiesław Kmiecik
70 łyżwiarstwo szybkie-short track 24 czerwiec 2018 7 lipiec 2018 Zakopane 4 1 Mieczysław Szymajda
71 łyżwiarstwo szybkie-short track 1 sierpień 2018 14 sierpień 2018 Sanok 4 1 Mieczysław Szymajda
72 łyżwiarstwo szybkie-short track 19 październik 2018 21 październik 2018 Gdańsk 7 1 Mieczysław Szymajda
73 podnoszenie ciężarów 23 czerwiec 2018 27 czerwiec 2018 Dobryszyce 9 2 Sebastian Ołubek
74 podnoszenie ciężarów 29 lipiec 2018 12 sierpień 2018 Grudziądz 9 1 Sebastian Ołubek
75 podnoszenie ciężarów 19 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Więcbork 9 1 Sebastian Ołubek
76 strzelectwo sportowe 27 kwiecień 2018 1 maj 2018 Ustka 1 1 Grzegorz Pietrzyk
77 strzelectwo sportowe 12 czerwiec 2018 16 czerwiec 2018 Jedlina Zdrój 1 1 Grzegorz Pietrzyk
78 strzelectwo sportowe 19 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Złotoryja 2 1 Grzegorz Pietrzyk
79 strzelectwo sportowe 10 październik 2018 14 październik 2018 Zakopane COS 2 1 Grzegorz Pietrzyk
80 strzelectwo sportowe 22 listopad 2018 25 listopad 2018 Białystok 2 1 Grzegorz Pietrzyk
81 strzelectwo sportowe 11 grudzień 2018 16 grudzień 2018 Zakopane COS 2 1 Grzegorz Pietrzyk
82 strzelectwo sportowe 10 maj 2018 13 maj 2018 Bydgoszcz 2 1 Grzegorz Pietrzyk
83 strzelectwo sportowe 14 czerwiec 2018 17 czerwiec 2018 Ustka 1 1 Grzegorz Pietrzyk
84 szermierka 4 kwiecień 2018 8 kwiecień 2018 Łódź 4 1 Wojciech Makówka
85 szermierka 16 maj 2018 20 maj 2018 Łódź 4 1 Wojciech Makówka
86 szermierka 18 sierpień 2018 29 sierpień 2018 Poręba Wielka 3 1 Wojciech Makówka
87 szermierka 26 wrzesień 2018 30 wrzesień 2018 Łódź 4 1 Wojciech Makówka
88 szermierka 8 listopad 2018 11 listopad 2018 Łódź 4 1 Wojciech Makówka
89 szermierka 11 październik 2018 14 październik 2018 Łódź 4 1 Wojciech Makówka
90 taekwondo olimpijskie 6 kwiecień 2018 7 kwiecień 2018 Bydgoszcz 4 1 Marcin Cholajda
91 taekwondo olimpijskie 22 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Tylicz 4 1 Marcin Cholajda
92 taekwondo olimpijskie 19 październik 2018 21 październik 2018 Legionowo 4 1 Marcin Cholajda
93 taekwondo olimpijskie 30 listopad 2018 2 grudzień 2018 Olsztyn 4 1 Marcin Cholajda
94 tenis 21 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Łódź 5 1 Maciej Woźniak
95 tenis 8 czerwiec 2018 13 czerwiec 2018 Bytom 6 1 Maciej Woźniak
96 tenis 7 lipiec 2018 12 lipiec 2018 Bytom 6 1 Maciej Woźniak
97 tenis 21 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 Łódź 5 1 Maciej Woźniak
98 tenis 26 wrzesień 2018 30 wrzesień 2018 Łódź 5 1 Maciej Woźniak
99 tenis 24 sierpień 2018 29 sierpień 2018 do ustalenia 6 1 Maciej Woźniak
100 tenis 8 październik 2018 13 październik 2018 do ustalenia 6 1 Maciej Woźniak
101 tenis stołowy 24 czerwiec 2018 3 lipiec 2018 Rawa Mazowiecka 3 1 Zbigniew Bajan
102 tenis stołowy 25 lipiec 2018 5 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 6 1 Zbigniew Bajan
103 tenis stołowy 17 sierpień 2018 27 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 4 1 Zbigniew Bajan
104 zapasy klasyczne 16 lipiec 2018 21 lipiec 2018 Pabianice 3 1 Karol Sala
105 zapasy klasyczne 2 sierpień 2018 16 sierpień 2018 Wydminy 3 1 Karol Sala
106 zapasy klasyczne 3 październik 2018 13 październik 2018 Pabianice 4 1 Karol Sala
107 zapasy klasyczne 16 listopad 2018 17 listopad 2018 Wałbrzych 4 1 Karol Sala
108 zapasy klasyczne 10 sierpień 2018 21 sierpień 2018 Zakopane 1 1 Karol Sala
109 zapasy klasyczne 7 wrzesień 2018 15 wrzesień 2018 Pabianice 4 1 Karol Sala
110 zapasy wolne 28 kwiecień 2018 6 maj 2018 Borowice 2 1 Władysław Kozłowski
111 zapasy wolne 9 czerwiec 2018 11 czerwiec 2018 Zgierz 4 1 Władysław Kozłowski
112 zapasy wolne 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Władysławowo 4 1 Władysław Kozłowski
113 zapasy wolne 6 wrzesień 2018 8 wrzesień 2018 Zgierz 4 1 Władysław Kozłowski