AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO JUNIORÓW MŁODSZYCH

LP SPORT TERMIN OD TERMIN DO MIEJSCE ILOŚĆ ZAWODNIKÓW ILOŚĆ TRENERÓW TRENER KOORDYNATOR
1 badminton 30 lipiec 2018 12 sierpień 2018 Medyka 3 1 Dorota Danielak
2 badminton 20 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Gdynia 2 1 Dorota Danielak
3 baseball 13 kwiecień 2018 15 kwiecień 2018 Kutno 10 1 Andrzej Pietrzak
4 baseball 26 maj 2018 27 maj 2018 Kutno 8 1 Andrzej Pietrzak
5 baseball 25 lipiec 2018 3 sierpień 2018 Bocheniec 10 1 Andrzej Pietrzak
6 baseball 15 sierpień 2018 18 sierpień 2018 Kutno 10 2 Andrzej Pietrzak
7 baseball 15 wrzesień 2018 16 wrzesień 2018 Kutno 10 1 Andrzej Pietrzak
8 boks 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Piotrków Trybunalski 4 1 Arkadiusz Żurawski
9 boks 25 czerwiec 2018 27 czerwiec 2018 Malutkie 4 1 Arkadiusz Żurawski
10 boks 28 sierpień 2018 4 wrzesień 2018 Bukowina Tatrzańska 4 1 Arkadiusz Żurawski
11 boks 21 wrzesień 2018 22 wrzesień 2018 do ustalenia 4 1 Arkadiusz Żurawski
12 curling 25 sierpień 2018 3 wrzesień 2018 Wilkasy/Giżycko 6 1 Łukasz Janczar
13 curling 22 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 Łódź 6 1 Łukasz Janczar
14 curling 6 październik 2018 7 październik 2018 Łódź 6 1 Łukasz Janczar
15 curling 20 październik 2018 21 październik 2018 Łódź 6 1 Łukasz Janczar
16 curling 2 listopad 2018 4 listopad 2018 Łódź 6 1 Łukasz Janczar
17 curling 17 listopad 2018 19 listopad 2018 Łódź 6 1 Łukasz Janczar
18 curling 29 listopad 2018 2 grudzień 2018 Bełchatów 6 1 Łukasz Janczar
19 curling 8 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Bełchatów 6 1 Łukasz Janczar
20 gimnastyka artystyczna 17 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Twardogóra 4 1 Barbara Kamińska
21 gimnastyka artystyczna 30 kwiecień 2018 6 maj 2018 Twardogóra 4 1 Barbara Kamińska
22 gimnastyka artystyczna 27 lipiec 2018 3 sierpień 2018 Giżycko COS 3 1 Barbara Kamińska
23 gimnastyka artystyczna 12 sierpień 2018 29 sierpień 2018 Wieluń 6 1 Barbara Kamińska
24 gimnastyka sportowa 13 kwiecień 2018 14 kwiecień 2018 Nysa 2 1 Tomasz Rembowski
25 gimnastyka sportowa 27 kwiecień 2018 28 kwiecień 2018 Nysa 2 1 Tomasz Rembowski
26 gimnastyka sportowa 21 maj 2018 26 maj 2018 Łódź 4 1 Tomasz Rembowski
27 gimnastyka sportowa 19 sierpień 2018 28 sierpień 2018 Czarny Dunajec 4 1 Tomasz Rembowski
28 hokej na trawie K 20 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Brzeziny 12 1 Małgorzata Polewczak
29 hokej na trawie K 11 maj 2018 13 maj 2018 Brzeziny 9 1 Małgorzata Polewczak
30 hokej na trawie K 31 maj 2018 2 czerwiec 2018 Brzeziny 12 1 Małgorzata Polewczak
31 hokej na trawie K 27 czerwiec 2018 30 czerwiec 2018 Brzeziny 12 1 Małgorzata Polewczak
32 hokej na trawie K 11 sierpień 2018 19 sierpień 2018 Toruń 10 1 Małgorzata Polewczak
33 hokej na trawie K 31 sierpień 2018 2 wrzesień 2018 Brzeziny 10 1 Małgorzata Polewczak
34 hokej na trawie K 5 październik 2018 7 październik 2018 do ustalenia 8 1 Małgorzata Polewczak
35 hokej na trawie M 28 kwiecień 2018 1 maj 2018 Skierniewice 4 1 Jacek Kalczyński
36 hokej na trawie M 21 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Skierniewice 4 1 Jacek Kalczyński
37 hokej na trawie M 5 sierpień 2018 17 sierpień 2018 Jastarnia 4 1 Jacek Kalczyński
38 hokej na trawie M 20 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 Skierniewice 4 1 Jacek Kalczyński
39 hokej na trawie M 9 listopad 2018 11 listopad 2018 do ustalenia 4 1 Jacek Kalczyński
40 jeździectwo 23 kwiecień 2018 29 kwiecień 2018 Feliksów 3 1 Joanna Szulc
41 jeździectwo 14 maj 2018 20 maj 2018 Łódź 3 1 Joanna Szulc
42 jeździectwo 11 czerwiec 2018 17 czerwiec 2018 Feliksów 3 1 Joanna Szulc
43 jeździectwo 10 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Feliksów 3 1 Joanna Szulc
44 jeździectwo 23 lipiec 2018 29 lipiec 2018 Łódź 3 1 Joanna Szulc
45 jeździectwo 13 sierpień 2018 18 sierpień 2018 Feliksów 3 1 Joanna Szulc
46 judo 20 maj 2018 23 maj 2018 Bielsko Biała 2 1 Zbigniew Pacholczyk
47 judo 25 czerwiec 2018 6 lipiec 2018 Zakopane 2 1 Zbigniew Pacholczyk
48 judo 15 lipiec 2018 30 lipiec 2018 Zakopane COS 2 0 Zbigniew Pacholczyk
49 judo 15 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Zakopane 4 1 Zbigniew Pacholczyk
50 kajakarstwo klasyczne 20 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Wałcz COS 2 1 Piotr Szymala
51 kajakarstwo klasyczne 21 lipiec 2018 2 sierpień 2018 Mikorzyn 2 1 Piotr Szymala
52 kajakarstwo klasyczne 6 sierpień 2018 9 sierpień 2018 do ustalenia 2 1 Piotr Szymala
53 kajakarstwo klasyczne 14 sierpień 2018 21 sierpień 2018 Zakopane 2 1 Piotr Szymala
54 kajakarstwo slalomowe 6 kwiecień 2018 8 kwiecień 2018 Kraków 1 1 Piotr Podogrodzki
55 kajakarstwo slalomowe 3 maj 2018 6 maj 2018 Kraków 1 1 Piotr Podogrodzki
56 kajakarstwo slalomowe 22 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Kraków 1 1 Piotr Podogrodzki
57 kajakarstwo slalomowe 1 lipiec 2018 8 lipiec 2018 Kraków 1 1 Piotr Podogrodzki
58 kajakarstwo slalomowe 26 lipiec 2018 28 lipiec 2018 Kraków 1 1 Piotr Podogrodzki
59 kajakarstwo slalomowe 30 sierpień 2018 2 wrzesień 2018 Krościenko 1 1 Piotr Podogrodzki
60 kajakarstwo slalomowe 7 wrzesień 2018 9 wrzesień 2018 Kraków 2 1 Piotr Podogrodzki
61 karate tradycyjne 1 maj 2018 4 maj 2018 Stara Wieś 6 1 Damian Karwacki
62 karate tradycyjne 7 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Sypniewo 6 1 Damian Karwacki
63 karate WKF 21 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Łódź 12 1 Witold Wojciechowski
64 karate WKF 10 lipiec 2018 19 lipiec 2018 Łeba 12 1 Witold Wojciechowski
65 łucznictwo 3 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Prudnik 4 1 Zbigniew Kowalczyk
66 łyżwiarstwo figurowe 3 sierpień 2018 16 sierpień 2018 Giżycko 2 1 Urszula Jaworska-Matyśkiewicz
67 łyżwiarstwo figurowe 1 sierpień 2018 15 sierpień 2018 Oświęcim 1 1 Urszula Jaworska-Matyśkiewicz
68 łyżwiarstwo figurowe 3 wrzesień 2018 8 wrzesień 2018 Łódź 6 2 Urszula Jaworska-Matyśkiewicz
69 łyżwiarstwo figurowe 8 październik 2018 18 październik 2018 Łódź 6 2 Urszula Jaworska-Matyśkiewicz
70 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 1 czerwiec 2018 3 czerwiec 2018 Duszniki Zdrój 7 1 Jolanta Gołębiewska-Kmiecik
71 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 23 czerwiec 2018 2 lipiec 2018 Pętna 0 1 Jolanta Gołębiewska-Kmiecik
72 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Objazda 7 1 Jolanta Gołębiewska-Kmiecik
73 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 6 wrzesień 2018 10 wrzesień 2018 Tomaszów Mazowiecki 7 1 Jolanta Gołębiewska-Kmiecik
74 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 15 październik 2018 24 październik 2018 Tomaszów Mazowiecki 7 1 Jolanta Gołębiewska-Kmiecik
75 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 2 listopad 2018 4 listopad 2018 Tomaszów Mazowiecki 7 1 Jolanta Gołębiewska-Kmiecik
76 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 1 grudzień 2018 3 grudzień 2018 Sanok 7 1 Jolanta Gołębiewska-Kmiecik
77 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 26 grudzień 2018 30 grudzień 2018 Tomaszów Mazowiecki 7 1 Jolanta Gołębiewska-Kmiecik
78 łyżwiarstwo szybkie-short track 24 czerwiec 2018 7 lipiec 2018 Zakopane 2 1 Mieczysław Szymajda
79 łyżwiarstwo szybkie-short track 1 sierpień 2018 14 sierpień 2018 Sanok 2 1 Mieczysław Szymajda
80 pięciobój nowoczesny 17 czerwiec 2018 5 lipiec 2018 Olsztyn 10 1 Tomasz Kotus
81 piłka nożna K 10 kwiecień 2018 11 kwiecień 2018 Łódź 20 2 Dariusz Kwiatkowski
82 piłka nożna K 1 maj 2018 3 maj 2018 Łódź 20 2 Dariusz Kwiatkowski
83 piłka nożna K 21 maj 2018 22 maj 2018 Łódź/Głogówek 20 2 Dariusz Kwiatkowski
84 piłka nożna K 22 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Tomaszów Mazowiecki 20 1 Dariusz Kwiatkowski
85 piłka nożna K 11 sierpień 2018 19 sierpień 2018 Biały Bór 20 2 Dariusz Kwiatkowski
86 piłka nożna K 27 sierpień 2018 1 wrzesień 2018 Łódź 20 2 Dariusz Kwiatkowski
87 piłka nożna K 11 wrzesień 2018 12 wrzesień 2018 Łódź 20 2 Dariusz Kwiatkowski
88 piłka nożna K 29 październik 2018 30 październik 2018 Łódź 20 2 Dariusz Kwiatkowski
89 podnoszenie ciężarów 29 lipiec 2018 12 sierpień 2018 Grudziądz 10 1 Sebastian Ołubek
90 podnoszenie ciężarów 19 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Więcbork 10 1 Sebastian Ołubek
91 rugby 26 kwiecień 2018 30 kwiecień 2018 Miętne 12 1 Przemysław Pustkowski
92 rugby 6 lipiec 2018 13 lipiec 2018 Grudziądz 14 2 Przemysław Pustkowski
93 rugby 24 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Zgorzałe 12 1 Przemysław Pustkowski
94 rugby 27 wrzesień 2018 30 wrzesień 2018 Burzenin 12 1 Przemysław Pustkowski
95 strzelectwo sportowe 27 kwiecień 2018 1 maj 2018 Ustka 4 1 Grzegorz Pietrzyk
96 strzelectwo sportowe 12 czerwiec 2018 16 czerwiec 2018 Jedlina Zdrój 5 1 Grzegorz Pietrzyk
97 strzelectwo sportowe 9 lipiec 2018 19 lipiec 2018 Wrocław 5 1 Grzegorz Pietrzyk
98 strzelectwo sportowe 10 październik 2018 14 październik 2018 Zakopane 5 1 Grzegorz Pietrzyk
99 strzelectwo sportowe 14 grudzień 2018 16 grudzień 2018 Zakopane 5 1 Grzegorz Pietrzyk
100 szermierka 4 kwiecień 2018 8 kwiecień 2018 Łódź 7 1 Wojciech Makówka
101 szermierka 18 sierpień 2018 29 sierpień 2018 Poręba Wielka 6 1 Wojciech Makówka
102 szermierka 16 maj 2018 20 maj 2018 Łódź 8 1 Wojciech Makówka
103 taekwondo olimpijskie 6 kwiecień 2018 7 kwiecień 2018 Bydgoszcz 6 1 Marcin Cholajda
104 taekwondo olimpijskie 22 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Tylicz 5 1 Marcin Cholajda
105 taekwondo olimpijskie 19 październik 2018 21 październik 2018 Legionowo 6 1 Marcin Cholajda
106 taekwondo olimpijskie 30 listopad 2018 2 grudzień 2018 Olsztyn 6 1 Marcin Cholajda
107 tenis 14 kwiecień 2018 15 kwiecień 2018 Łódź 8 1 Maciej Woźniak
108 tenis 2 czerwiec 2018 3 czerwiec 2018 Łódź 7 1 Maciej Woźniak
109 tenis 22 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 Łódź 9 1 Maciej Woźniak
110 tenis 29 wrzesień 2018 30 wrzesień 2018 Łódź 9 1 Maciej Woźniak
111 tenis 6 październik 2018 7 październik 2018 Łódź 10 1 Maciej Woźniak
112 tenis 13 październik 2018 21 październik 2018 do ustalenia 10 1 Maciej Woźniak
113 tenis stołowy 24 czerwiec 2018 3 lipiec 2018 Rawa Mazowiecka 2 1 Zbigniew Bajan
114 tenis stołowy 25 lipiec 2018 5 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 2 1 Zbigniew Bajan
115 tenis stołowy 22 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 do ustalenia 3 1 Zbigniew Bajan
116 tenis stołowy 17 listopad 2018 18 listopad 2018 do ustalenia 3 1 Zbigniew Bajan
117 zapasy klasyczne 3 kwiecień 2018 10 kwiecień 2018 Poznań 1 0 Karol Sala
118 zapasy klasyczne 2 lipiec 2018 15 lipiec 2018 Giżycko 12 1 Karol Sala
119 zapasy klasyczne 10 sierpień 2018 21 sierpień 2018 Zakopane 12 1 Karol Sala
120 zapasy klasyczne 18 październik 2018 21 październik 2018 Piotrków Trybunalski 9 1 Karol Sala
121 zapasy kobiet 16 sierpień 2018 27 sierpień 2018 Giżycko 6 1 Grzegorz Ludwig
122 zapasy kobiet 3 październik 2018 10 październik 2018 Piotrków Trybunalski 5 1 Grzegorz Ludwig
123 zapasy kobiet 12 październik 2018 14 październik 2018 Kraśnik 6 1 Grzegorz Ludwig
124 zapasy kobiet 10 czerwiec 2018 22 czerwiec 2018 Karlino 2 0 Grzegorz Ludwig
125 zapasy wolne 28 kwiecień 2018 6 maj 2018 Borowice 10 2 Władysław Kozłowski
126 zapasy wolne 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Władysławowo 4 1 Władysław Kozłowski
127 zapasy wolne 27 lipiec 2018 4 sierpień 2018 Wydminy 7 1 Władysław Kozłowski