AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIKÓW

LP

SPORT

TERMIN OD

TERMIN DO

MIEJSCE

ILOŚĆ
ZAWODNIKÓW

ILOŚĆ TRENERÓW

TRENER KOORDYNATOR

1 badminton 2 maj 2018 6 maj 2018 Straszęcin 8 1 Dorota Danielak
2 badminton 30 lipiec 2018 12 sierpień 2018 Medyka 12 1 Dorota Danielak
3 baseball 13 kwiecień 2018 15 kwiecień 2018 Kutno 10 1 Andrzej Pietrzak
4 baseball 26 maj 2018 27 maj 2018 Kutno 10 1 Andrzej Pietrzak
5 baseball 25 lipiec 2018 3 sierpień 2018 Bocheniec 10 1 Andrzej Pietrzak
6 baseball 15 sierpień 2018 18 sierpień 2018 Kutno 12 2 Andrzej Pietrzak
7 baseball 15 wrzesień 2018 16 wrzesień 2018 Kutno 12 1 Andrzej Pietrzak
8 baseball 6 październik 2018 7 październik 2018 Kutno 12 1 Andrzej Pietrzak
9 bilard 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Rękoraj 10 1 Bogusław Bereżny
10 bilard 2 lipiec 2018 8 lipiec 2018 Łódź 10 1 Bogusław Bereżny
11 bilard 15 wrzesień 2018 16 wrzesień 2018 Łódź 10 1 Bogusław Bereżny
12 boks 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Piotrków Trybunalski 3 1 Arkadiusz Żurawski
13 boks 28 sierpień 2018 4 wrzesień 2018 Bukowina Tatrzańska 3 1 Arkadiusz Żurawski
14 boks 20 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 do ustalenia 3 1 Arkadiusz Żurawski
15 brydż sportowy 25 czerwiec 2018 30 czerwiec 2018 Lubiatów 7 1 Paweł Jasiński
16 brydż sportowy 1 lipiec 2018 7 lipiec 2018 Lubiatów 7 1 Paweł Jasiński
17 brydż sportowy 9 listopad 2018 11 listopad 2018 Szczyrk 7 1 Paweł Jasiński
18 curling 22 czerwiec 2018 25 czerwiec 2018 Bełchatów 5 1 Łukasz Janczar
19 curling 25 sierpień 2018 3 wrzesień 2018 Wilkasy/Giżycko 5 1 Łukasz Janczar
20 curling 2 listopad 2018 4 listopad 2018 Łódź 5 1 Łukasz Janczar
21 curling 29 listopad 2018 2 grudzień 2018 Bełchatów 5 1 Łukasz Janczar
22 curling 7 grudzień 2018 9 grudzień 2018 do ustalenia 5 1 Łukasz Janczar
23 gimnastyka artystyczna 19 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Twardogóra 5 1 Barbara Kamińska
24 gimnastyka artystyczna 4 czerwiec 2018 7 czerwiec 2018 Łódź 6 1 Barbara Kamińska
25 gimnastyka artystyczna 12 sierpień 2018 29 sierpień 2018 Wieluń 4 1 Barbara Kamińska
26 gimnastyka artystyczna 19 sierpień 2018 1 wrzesień 2018 Twardogóra 5 1 Barbara Kamińska
27 gimnastyka sportowa 21 maj 2018 24 maj 2018 Łódź 18 2 Agnieszka Rembowska
28 gimnastyka sportowa 11 czerwiec 2018 14 czerwiec 2018 Łódź 18 2 Agnieszka Rembowska
29 gimnastyka sportowa 19 sierpień 2018 28 sierpień 2018 Czarny Dunajec 10 2 Agnieszka Rembowska
30 gimnastyka sportowa 8 październik 2018 12 październik 2018 Łódź 10 2 Agnieszka Rembowska
31 gimnastyka sportowa 19 listopad 2018 21 listopad 2018 Łódź 10 2 Agnieszka Rembowska
32 gimnastyka sportowa 23 listopad 2018 24 listopad 2018 Nysa 10 1 Agnieszka Rembowska
33 hokej na lodzie 13 kwiecień 2018 15 kwiecień 2018 Katowice/Sosnowiec 12 1 Marek Syniawa
34 hokej na lodzie 15 maj 2018 18 maj 2018 Łódź 12 1 Marek Syniawa
35 hokej na lodzie 6 sierpień 2018 17 sierpień 2018 Mogielnica 12 1 Marek Syniawa
36 hokej na lodzie 24 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Łódź 12 1 Marek Syniawa
37 hokej na trawie K 25 maj 2018 27 maj 2018 Poznań/Brzeziny 18 1 Małgorzata Wójcik
38 hokej na trawie K 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Brzeziny 18 1 Małgorzata Wójcik
39 hokej na trawie K 11 sierpień 2018 19 sierpień 2018 Toruń 18 1 Małgorzata Wójcik
40 hokej na trawie K 7 wrzesień 2018 9 wrzesień 2018 Brzeziny 18 1 Małgorzata Wójcik
41 hokej na trawie K 12 październik 2018 14 październik 2018 Brzeziny 18 1 Małgorzata Wójcik
42 hokej na trawie K 3 listopad 2018 4 listopad 2018 do ustalenia 18 1 Małgorzata Wójcik
43 hokej na trawie M 28 kwiecień 2018 1 maj 2018 Skierniewice 10 1 Marek Sikora
44 hokej na trawie M 5 sierpień 2018 17 sierpień 2018 Jastarnia 10 1 Marek Sikora
45 hokej na trawie M 20 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 Skierniewice 10 1 Marek Sikora
46 jeździectwo 14 maj 2018 19 maj 2018 Łódź 1 1 Joanna Szulc
47 jeździectwo 10 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Feliksów 1 1 Joanna Szulc
48 jeździectwo 23 lipiec 2018 29 lipiec 2018 Łódź 1 1 Joanna Szulc
49 jeździectwo 13 sierpień 2018 18 sierpień 2018 Feliksów 1 1 Joanna Szulc
50 jeździectwo 20 sierpień 2018 25 sierpień 2018 Łódź 1 1 Joanna Szulc
51 judo 25 czerwiec 2018 30 czerwiec 2018 Zakopane 16 1 Zbigniew Pacholczyk
52 judo 1 lipiec 2018 6 lipiec 2018 Zakopane 16 1 Zbigniew Pacholczyk
53 judo 15 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Zakopane 16 1 Zbigniew Pacholczyk
54 kajakarstwo klasyczne 17 maj 2018 20 maj 2018 Sztum 6 1 Piotr Szymala
55 kajakarstwo klasyczne 22 lipiec 2018 3 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 4 1 Piotr Szymala
56 kajakarstwo klasyczne 21 lipiec 2018 2 sierpień 2018 Mikorzyn 2 1 Piotr Szymala
57 kajakarstwo klasyczne 14 sierpień 2018 21 sierpień 2018 Zakopane 2 1 Piotr Szymala
58 kajakarstwo klasyczne 3 wrzesień 2018 9 wrzesień 2018 do ustalenia 4 1 Piotr Szymala
59 kajakarstwo slalomowe 1 czerwiec 2018 2 czerwiec 2018 Wietrznice 4 1 Michał Kiljanek
60 kajakarstwo slalomowe 23 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Kraków 4 1 Michał Kiljanek
61 kajakarstwo slalomowe 2 lipiec 2018 8 lipiec 2018 Wietrznice 4 1 Michał Kiljanek
62 kajakarstwo slalomowe 1 sierpień 2018 3 sierpień 2018 Leśna 4 1 Michał Kiljanek
63 kajakarstwo slalomowe 18 sierpień 2018 19 sierpień 2018 Sromowce 4 1 Michał Kiljanek
64 kajakarstwo slalomowe 22 sierpień 2018 24 sierpień 2018 Wietrznice 4 1 Michał Kiljanek
65 kajakarstwo slalomowe 1 wrzesień 2018 2 wrzesień 2018 Krościenko 4 1 Michał Kiljanek
66 karate tradycyjne 17 maj 2018 20 maj 2018 Ozorków 15 1 Mariusz Lewandowski
67 karate tradycyjne 22 lipiec 2018 1 sierpień 2018 Łeba 14 1 Mariusz Lewandowski
68 karate WKF 21 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Łódź 15 2 Witold Wojciechowski
69 karate WKF 10 lipiec 2018 19 lipiec 2018 Łeba 22 2 Witold Wojciechowski
70 karate WKF 1 wrzesień 2018 2 wrzesień 2018 Łódź 18 2 Witold Wojciechowski
71 kickboxing 31 maj 2018 3 czerwiec 2018 Sulejów 2 1 Jarosław Olczyk
72 kickboxing 1 lipiec 2018 7 lipiec 2018 Ocypel 4 1 Jarosław Olczyk
73 kickboxing 19 październik 2018 20 październik 2018 Szczecin 1 1 Jarosław Olczyk
74 kickboxing 26 październik 2018 27 październik 2018 Świdnik 2 1 Jarosław Olczyk
75 kolarstwo 7 kwiecień 2018 8 kwiecień 2018 Sobótka 4 1 Krzysztof Karasiewicz
76 kolarstwo 30 maj 2018 3 czerwiec 2018 Łazy 4 1 Krzysztof Karasiewicz
77 kolarstwo 10 maj 2018 13 maj 2018 Koziegłowy 5 1 Krzysztof Karasiewicz
78 kolarstwo 27 czerwiec 2018 30 czerwiec 2018 Sobótka 8 1 Krzysztof Karasiewicz
79 kolarstwo 1 lipiec 2018 8 lipiec 2018 Sobótka 14 2 Krzysztof Karasiewicz
80 kolarstwo 4 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Kraków/Bukowina/Zakopane 4 1 Krzysztof Karasiewicz
81 kolarstwo 20 sierpień 2018 27 sierpień 2018 Dobieszków 12 2 Krzysztof Karasiewicz
82 kolarstwo 17 październik 2018 21 październik 2018 Pruszków 8 1 Krzysztof Karasiewicz
83 kolarstwo 2 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Łazy 8 1 Krzysztof Karasiewicz
84 koszykówka K 15 czerwiec 2018 17 czerwiec 2018 Łódź 16 2 Anna Chodera
85 koszykówka K 9 lipiec 2018 15 lipiec 2018 Wolbórz 16 2 Anna Chodera
86 koszykówka K 21 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 Sędziejowice 12 2 Anna Chodera
87 koszykówka K 6 listopad 2018 11 listopad 2018 do ustalenia 12 2 Anna Chodera
88 koszykówka M 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Łódź 16 3 Arkadiusz Gralewski
89 koszykówka M 5 lipiec 2018 13 lipiec 2018 Żerków 16 2 Arkadiusz Gralewski
90 koszykówka M 22 listopad 2018 24 listopad 2018 Łódź 14 2 Arkadiusz Gralewski
91 koszykówka M 6 grudzień 2018 9 grudzień 2018 do ustalenia 14 2 Arkadiusz Gralewski
92 kręglarstwo 21 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Leszno 14 1 Tomasz Cichowski
93 kręglarstwo 23 lipiec 2018 2 sierpień 2018 Sieraków 7 1 Tomasz Cichowski
94 kręglarstwo 20 październik 2018 21 październik 2018 Tuchola 9 1 Tomasz Cichowski
95 kręglarstwo 10 listopad 2018 11 listopad 2018 Gostyń 12 1 Tomasz Cichowski
96 kręglarstwo 8 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Poznań 0 1 Tomasz Cichowski
97 lekka atletyka 28 marzec 2018 4 kwiecień 2018 Wisła 11 1 Robert Joachimiak
98 lekka atletyka 1 kwiecień 2018 8 kwiecień 2018 Aleksandrów Łódzki 16 2 Robert Joachimiak
99 lekka atletyka 28 kwiecień 2018 6 maj 2018 Spała COS 6 1 Robert Joachimiak
100 lekka atletyka 8 lipiec 2018 20 lipiec 2018 Gdańsk 10 2 Robert Joachimiak
101 lekka atletyka 3 sierpień 2018 13 sierpień 2018 Ustka 11 1 Robert Joachimiak
102 lekka atletyka 16 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Ustka 9 1 Robert Joachimiak
103 lekka atletyka 17 sierpień 2018 27 sierpień 2018 Władysławowo 28 3 Robert Joachimiak
104 lekka atletyka 20 sierpień 2018 29 sierpień 2018 Ostróda 8 1 Robert Joachimiak
105 lekka atletyka 3 listopad 2018 11 listopad 2018 do ustalenia 29 2 Robert Joachimiak
106 lekka atletyka 8 czerwiec 2018 14 czerwiec 2018 Aleksandrów Łódzki 13 2 Robert Joachimiak
107 lekka atletyka 21 lipiec 2018 26 lipiec 2018 Aleksandrów Łódzki 14 2 Robert Joachimiak
108 lekka atletyka 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Sandomierz 5 1 Robert Joachimiak
109 lekka atletyka 19 listopad 2018 24 listopad 2018 do ustalenia 17 2 Robert Joachimiak
110 łucznictwo 20 kwiecień 2018 23 kwiecień 2018 Spała COS 6 1 Wojciech Szymański
111 łucznictwo 4 czerwiec 2018 9 czerwiec 2018 Łódź 10 1 Wojciech Szymański
112 łucznictwo 7 czerwiec 2018 11 czerwiec 2018 Żywiec 5 1 Wojciech Szymański
113 łucznictwo 1 lipiec 2018 9 lipiec 2018 Długopole Dolne 5 1 Wojciech Szymański
114 łucznictwo 17 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Głuchołazy 6 1 Wojciech Szymański
115 łucznictwo 13 sierpień 2018 27 sierpień 2018 Mikoszewo 6 1 Wojciech Szymański
116 łucznictwo 6 wrzesień 2018 7 wrzesień 2018 Żywiec 11 1 Wojciech Szymański
117 łucznictwo 15 listopad 2018 20 listopad 2018 Spała COS 5 1 Wojciech Szymański
118 łyżwiarstwo figurowe 8 maj 2018 11 maj 2018 Łódź 22 5 Maciej Bernadowski
119 łyżwiarstwo figurowe 14 maj 2018 17 maj 2018 Łódź 22 5 Maciej Bernadowski
120 łyżwiarstwo figurowe 1 sierpień 2018 15 sierpień 2018 Oświęcim 6 1 Maciej Bernadowski
121 łyżwiarstwo figurowe 3 sierpień 2018 16 sierpień 2018 Giżycko 10 1 Maciej Bernadowski
122 łyżwiarstwo figurowe 15 październik 2018 19 październik 2018 Łódź 12 2 Maciej Bernadowski
123 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 1 czerwiec 2018 3 czerwiec 2018 Duszniki Zdrój 21 2 Marcin Jabłoński
124 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 15 czerwiec 2018 17 czerwiec 2018 Tomaszów Lubelski 13 1 Marcin Jabłoński
125 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Objazda 20 1 Marcin Jabłoński
126 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 21 sierpień 2018 25 sierpień 2018 Tomaszów Mazowiecki 10 1 Marcin Jabłoński
127 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 3 listopad 2018 4 listopad 2018 Tomaszów Mazowiecki 20 1 Marcin Jabłoński
128 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 24 listopad 2018 25 listopad 2018 Warszawa 6 1 Marcin Jabłoński
129 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 1 grudzień 2018 3 grudzień 2018 Sanok 20 2 Marcin Jabłoński
130 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 7 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Lublin 7 1 Marcin Jabłoński
131 łyżwiarstwo szybkie - tor długi 14 grudzień 2018 16 grudzień 2018 Elbląg 7 1 Marcin Jabłoński
132 łyżwiarstwo szybkie - short track 2 maj 2018 3 maj 2018 Zakopane 10 1 Mieczysław Szymajda
133 łyżwiarstwo szybkie - short track 1 sierpień 2018 14 sierpień 2018 Sanok 5 1 Mieczysław Szymajda
134 łyżwiarstwo szybkie - short track 19 październik 2018 21 październik 2018 Gdańsk 5 1 Mieczysław Szymajda
135 orientacja sportowa 25 czerwiec 2018 30 czerwiec 2018 Jaroszowiec 16 1 Piotr Paszyński
136 orientacja sportowa 1 lipiec 2018 4 lipiec 2018 Jaroszowiec 16 1 Piotr Paszyński
137 orientacja sportowa 9 sierpień 2018 20 sierpień 2018 Jelenia Góra 18 2 Piotr Paszyński
138 pięciobój nowoczesny 30 kwiecień 2018 5 maj 2018 Łódź/Konstantynów Łódzki 8 1 Tomasz Kotus
139 pięciobój nowoczesny 21 lipiec 2018 4 sierpień 2018 Ryn 5 1 Tomasz Kotus
140 pięciobój nowoczesny 16 sierpień 2018 28 sierpień 2018 Zakopane 4 1 Tomasz Kotus
141 piłka nożna K 10 kwiecień 2018 11 kwiecień 2018 Łódź 17 2 Sebastian Papis
142 piłka nożna K 21 maj 2018 22 maj 2018 Łódź/Głogówek 18 2 Sebastian Papis
143 piłka nożna K 11 sierpień 2018 19 sierpień 2018 Biały Bór 20 2 Sebastian Papis
144 piłka nożna K 22 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 do ustalenia 18 2 Sebastian Papis
145 piłka nożna K 13 październik 2018 14 październik 2018 do ustalenia 18 2 Sebastian Papis
146 piłka nożna K 24 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Łódź 20 2 Sebastian Papis
147 piłka nożna M 23 maj 2018 24 maj 2018 Warszawa 18 2 Marcin Matysiak
148 piłka nożna M 11 czerwiec 2018 12 czerwiec 2018 Mrągowo 18 2 Marcin Matysiak
149 piłka nożna M 14 lipiec 2018 21 lipiec 2018 Bielsko Biała 18 2 Marcin Matysiak
150 piłka nożna M 9 wrzesień 2018 11 wrzesień 2018 Konstantynów Łódzki/Aleksandrów Łódzki 18 2 Marcin Matysiak
151 piłka nożna M 17 wrzesień 2018 18 wrzesień 2018 do ustalenia 18 2 Marcin Matysiak
152 piłka nożna M 1 październik 2018 2 październik 2018 do ustalenia 18 2 Marcin Matysiak
153 piłka nożna M 22 październik 2018 23 październik 2018 do ustalenia 18 2 Marcin Matysiak
154 piłka ręczna K 9 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Pabianice 12 1 Mateusz Oklejak
155 piłka ręczna K 23 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Łódź 12 1 Mateusz Oklejak
156 piłka ręczna K 10 sierpień 2018 20 sierpień 2018 Kołobrzeg 12 1 Mateusz Oklejak
157 piłka ręczna K 7 wrzesień 2018 9 wrzesień 2018 Wieluń 12 1 Mateusz Oklejak
158 piłka ręczna K 12 październik 2018 14 październik 2018 Łódź 12 1 Mateusz Oklejak
159 piłka ręczna K 7 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Pabianice 12 1 Mateusz Oklejak
160 piłka ręczna M 18 maj 2018 21 maj 2018 Poddębice 14 1 Sławomir Kobielski
161 piłka ręczna M 10 sierpień 2018 20 sierpień 2018 Mielno 15 1 Sławomir Kobielski
162 piłka ręczna M 7 wrzesień 2018 9 wrzesień 2018 Poddębice 15 1 Sławomir Kobielski
163 piłka ręczna M 9 listopad 2018 11 listopad 2018 Poddębice 15 1 Sławomir Kobielski
164 piłka siatkowa K 13 kwiecień 2018 15 kwiecień 2018 Ozorków 16 1 Kamila Łuczak
165 piłka siatkowa K 3 lipiec 2018 15 lipiec 2018 Górzno 16 1 Kamila Łuczak
166 piłka siatkowa M 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Ozorków 16 2 Krzysztof Jurek
167 piłka siatkowa M 1 lipiec 2018 14 lipiec 2018 Kołobrzeg 14 2 Krzysztof Jurek
168 piłka siatkowa M 15 wrzesień 2018 16 wrzesień 2018 Rawa Mazowiecka 12 2 Krzysztof Jurek
169 piłka siatkowa plażowa K 10 maj 2018 11 maj 2018 Łódź 10 1 Bogusław Jaszczuk
170 piłka siatkowa plażowa K 17 maj 2018 18 maj 2018 Łódź 10 1 Bogusław Jaszczuk
171 piłka siatkowa plażowa K 24 maj 2018 25 maj 2018 Łódź 10 1 Bogusław Jaszczuk
172 piłka siatkowa plażowa K 31 maj 2018 1 czerwiec 2018 Łódź 10 1 Bogusław Jaszczuk
173 piłka siatkowa plażowa K 7 czerwiec 2018 8 czerwiec 2018 Łódź 10 1 Bogusław Jaszczuk
174 piłka siatkowa plażowa K 14 czerwiec 2018 15 czerwiec 2018 Łódź 10 1 Bogusław Jaszczuk
175 piłka siatkowa plażowa K 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Niechorze 10 1 Bogusław Jaszczuk
176 piłka siatkowa plażowa K 15 sierpień 2018 16 sierpień 2018 Łódź 6 1 Bogusław Jaszczuk
177 piłka siatkowa plażowa M 17 maj 2018 19 maj 2018 Łódź 12 1 Bartłomiej Ostrowski
178 piłka siatkowa plażowa M 21 lipiec 2018 31 lipiec 2018 Sieraków 8 1 Bartłomiej Ostrowski
179 piłka siatkowa plażowa M 23 sierpień 2018 25 sierpień 2018 Łódź 8 1 Bartłomiej Ostrowski
180 piłka wodna 11 maj 2018 12 maj 2018 Gliwice 15 1 Wiktor Berendyuha
181 piłka wodna 13 czerwiec 2018 15 czerwiec 2018 Ostrowiec Świętokrzyski 13 1 Wiktor Berendyuha
182 piłka wodna 1 lipiec 2018 5 lipiec 2018 Ostrowiec Świętokrzyski 13 1 Wiktor Berendyuha
183 piłka wodna 16 sierpień 2018 20 sierpień 2018 Nowa Ruda 15 1 Wiktor Berendyuha
184 piłka wodna 6 październik 2018 7 październik 2018 do ustalenia 15 1 Wiktor Berendyuha
185 piłka wodna 10 listopad 2018 15 listopad 2018 do ustalenia 15 1 Wiktor Berendyuha
186 pływanie 20 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Zabierzów 14 1 Rafał Żebiałowicz
187 pływanie 12 sierpień 2018 21 sierpień 2018 Sypniewo 11 1 Rafał Żebiałowicz
188 pływanie 1 październik 2018 7 październik 2018 do ustalenia 10 1 Rafał Żebiałowicz
189 podnoszenie ciężarów 25 czerwiec 2018 28 czerwiec 2018 Bratoszewice 12 2 Bogdan Szejn
190 podnoszenie ciężarów 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Bratoszewice 12 1 Bogdan Szejn
191 podnoszenie ciężarów 16 sierpień 2018 22 sierpień 2018 Bratoszewice 12 2 Bogdan Szejn
192 rugby 14 czerwiec 2018 17 czerwiec 2018 Będzin/Sosnowiec 15 2 Artur Mrowicki
193 rugby 17 sierpień 2018 24 sierpień 2018 Zgorzałe 30 2 Artur Mrowicki
194 rugby 27 wrzesień 2018 30 wrzesień 2018 Piotrowice 26 2 Artur Mrowicki
195 rugby 21 czerwiec 2018 22 czerwiec 2018 Łódź 18 1 Artur Mrowicki
196 sporty wrotkarskie 1 czerwiec 2018 3 czerwiec 2018 Duszniki Zdrój 9 1 Sebastian Król
197 sporty wrotkarskie 19 czerwiec 2018 21 czerwiec 2018 Tomaszów Mazowiecki 14 1 Sebastian Król
198 sporty wrotkarskie 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Objazda 6 1 Sebastian Król
199 sporty wrotkarskie 13 sierpień 2018 21 sierpień 2018 Objazda 4 1 Sebastian Król
200 sporty wrotkarskie 24 listopad 2018 25 listopad 2018 Warszawa 20 2 Sebastian Król
201 sporty wrotkarskie 7 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Lubin 16 2 Sebastian Król
202 strzelectwo sportowe 24 maj 2018 27 maj 2018 Krynica Zdrój 9 1 Grzegorz Pietrzyk
203 strzelectwo sportowe 19 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Złotoryja 9 1 Grzegorz Pietrzyk
204 strzelectwo sportowe 10 październik 2018 14 październik 2018 Zakopane 9 1 Grzegorz Pietrzyk
205 strzelectwo sportowe 25 październik 2018 28 październik 2018 Łeba 9 1 Grzegorz Pietrzyk
206 sumo 28 kwiecień 2018 6 maj 2018 Borowice 10 1 Piotr Górski
207 sumo 4 sierpień 2018 16 sierpień 2018 Wydminy 7 1 Piotr Górski
208 sumo 27 lipiec 2018 4 sierpień 2018 Wydminy 13 1 Piotr Górski
209 sumo 7 wrzesień 2018 8 wrzesień 2018 Łódź 14 1 Piotr Górski
210 szachy 27 maj 2018 30 maj 2018 Spała 5 1 Sylwester Bednarek
211 szachy 27 sierpień 2018 2 wrzesień 2018 Nieborów 10 1 Sylwester Bednarek
212 szachy 24 wrzesień 2018 26 wrzesień 2018 Spała 5 1 Sylwester Bednarek
213 szermierka 20 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Łódź 8 1 Wojciech Makówka
214 szermierka 25 maj 2018 27 maj 2018 Łódź 8 1 Wojciech Makówka
215 szermierka 18 sierpień 2018 29 sierpień 2018 Poręba Wielka 8 1 Wojciech Makówka
216 szermierka 7 wrzesień 2018 8 wrzesień 2018 Łódź 6 1 Wojciech Makówka
217 taekwondo ITF 30 kwiecień 2018 1 maj 2018 Kleszczów 40 3 Robert Jasiński
218 taekwondo ITF 19 lipiec 2018 29 lipiec 2018 Górki Wielkie 16 1 Robert Jasiński
219 taekwondo ITF 21 lipiec 2018 31 lipiec 2018 Węgorzewo 16 1 Robert Jasiński
220 taekwondo olimpijskie 21 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Krynica Zdrój 6 1 Marcin Cholajda
221 taekwondo olimpijskie 22 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Tylicz 11 1 Marcin Cholajda
222 tenis 21 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Łódź 9 1 Maciej Woźniak
223 tenis 28 kwiecień 2018 29 kwiecień 2018 Łódź 0 1 Maciej Woźniak
224 tenis 9 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Łódź 3 1 Maciej Woźniak
225 tenis 7 wrzesień 2018 16 wrzesień 2018 Muszyna 12 1 Maciej Woźniak
226 tenis 15 wrzesień 2018 16 wrzesień 2018 Łódź 9 1 Maciej Woźniak
227 tenis stołowy 27 czerwiec 2018 30 czerwiec 2018 Rawa Mazowiecka 8 1 Zbigniew Baran
228 tenis stołowy 1 lipiec 2018 3 lipiec 2018 Rawa Mazowiecka 8 1 Zbigniew Baran
229 tenis stołowy 25 lipiec 2018 5 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 8 1 Zbigniew Baran
230 tenis stołowy 21 wrzesień 2018 23 wrzesień 2018 do ustalenia 2 1 Zbigniew Baran
231 tenis stołowy 16 listopad 2018 18 listopad 2018 do ustalenia 2 1 Zbigniew Baran
232 tenis stołowy 23 listopad 2018 24 listopad 2018 do ustalenia 2 1 Zbigniew Baran
233 wioślarstwo 19 czerwiec 2018 22 czerwiec 2018 Bogdanów 2 1 Lech Pawlak
234 wioślarstwo 12 czerwiec 2018 14 czerwiec 2018 Parzniewice 2 1 Lech Pawlak
235 wioślarstwo do ustalenia do ustalenia do ustalenia     Lech Pawlak
236 zapasy klasyczne 20 kwiecień 2018 21 kwiecień 2018 Janów Lubelski 22 2 Grzegorz Szyszka
237 zapasy klasyczne 15 czerwiec 2018 16 czerwiec 2018 Olsztyn 22 2 Grzegorz Szyszka
238 zapasy klasyczne 3 sierpień 2018 16 sierpień 2018 Giżycko 22 2 Grzegorz Szyszka
239 zapasy klasyczne 2 listopad 2018 4 listopad 2018 Janów Lubelski 22 2 Grzegorz Szyszka
240 zapasy kobiet 4 maj 2018 5 maj 2018 Siedlce 8 1 Grzegorz Ludwig
241 zapasy kobiet 28 maj 2018 31 maj 2018 Piotrków Trybunalski 8 2 Grzegorz Ludwig
242 zapasy kobiet 16 sierpień 2018 27 sierpień 2018 Giżycko 8 1 Grzegorz Ludwig
243 zapasy kobiet 17 październik 2018 24 październik 2018 Piotrków Trybunalski 8 1 Grzegorz Ludwig
244 zapasy wolne 1 sierpień 2018 10 sierpień 2018 Władysławowo 16 1 Władysław Kozłowski
245 zapasy wolne 16 listopad 2018 18 listopad 2018 Krotoszyn 8 1 Władysław Kozłowski