AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIEŻOWCÓW

LP SPORT TERMIN OD TERMIN DO MIEJSCE ILOŚĆ ZAWODNIKÓW ILOŚC TRENERÓW TRENER KOORDYNATOR
1 badminton 30 lipiec 2018 12 sierpień 2018 Medyka 2 1 Dorota Danielak
2 badminton 20 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Gdynia 2 1 Dorota Danielak
3 boks 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Piotrków Trybunalski 2 1 Krzysztof Toma
4 boks 25 czerwiec 2018 27 czerwiec 2018 Malutkie 2 1 Krzysztof Toma
5 boks 28 sierpień 2018 4 wrzesień 2018 Bukowina Tatrzańska 2 1 Krzysztof Toma
6 boks 25 sierpień 2018 30 sierpień 2018 do ustalenia 2 1 Krzysztof Toma
7 boks 7 wrzesień 2018 10 wrzesień 2018 do ustalenia 2 1 Krzysztof Toma
8 boks 24 wrzesień 2018 29 wrzesień 2018 do ustalenia 2 1 Krzysztof Toma
9 gimnastyka artystyczna 17 kwiecień 2018 22 kwiecień 2018 Twardogóra 1 1 Beata Pisarkiewicz
10 gimnastyka artystyczna 15 czerwiec 2018 16 czerwiec 2018 Wieliczka 1 1 Beata Pisarkiewicz
11 gimnastyka artystyczna 27 lipiec 2018 3 sierpień 2018 Giżycko COS 1 1 Beata Pisarkiewicz
12 gimnastyka artystyczna 19 sierpień 2018 1 wrzesień 2018 Twardogóra 1 1 Beata Pisarkiewicz
13 gimnastyka artystyczna 10 wrzesień 2018 20 wrzesień 2018 Łódź 1 1 Beata Pisarkiewicz
14 gimnastyka artystyczna 8 czerwiec 2018 10 czerwiec 2018 Wrocław 1 1 Beata Pisarkiewicz
15 jeździectwo 23 kwiecień 2018 29 kwiecień 2018 Feliksów 4 1 Joanna Szulc
16 jeździectwo 14 maj 2018 20 maj 2018 Łódź 4 1 Joanna Szulc
17 jeździectwo 28 maj 2018 3 czerwiec 2018 Łódź 4 1 Joanna Szulc
18 jeździectwo 10 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Feliksów 4 1 Joanna Szulc
19 jeździectwo 23 lipiec 2018 29 lipiec 2018 Łódź 4 1 Joanna Szulc
20 jeździectwo 13 sierpień 2018 18 sierpień 2018 Feliksów 4 1 Joanna Szulc
21 jeździectwo 20 sierpień 2018 29 sierpień 2018 Łódź 4 1 Joanna Szulc
22 jeździectwo 11 czerwiec 2018 17 czerwiec 2018 Feliksów 4 1 Joanna Szulc
23 judo 8 lipiec 2018 12 lipiec 2018 Gdynia 1 1 Zbigniew Pacholczyk
24 judo 15 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Zakopane 3 1 Zbigniew Pacholczyk
25 judo 30 wrzesień 2018 3 październik 2018 Warszawa 3 1 Zbigniew Pacholczyk
26 judo 16 listopad 2018 18 listopad 2018 Warszawa 3 1 Zbigniew Pacholczyk
27 judo 25 listopad 2018 27 listopad 2018 Oleśnica 3 1 Zbigniew Pacholczyk
28 judo 7 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Bytom 3 1 Zbigniew Pacholczyk
29 kajakarstwo klasyczne 18 kwiecień 2018 29 kwiecień 2018 Wałcz COS 1 1 Zbigniew Łuszczek
30 kajakarstwo klasyczne 20 lipiec 2018 3 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 1 1 Zbigniew Łuszczek
31 kajakarstwo klasyczne 15 październik 2018 28 październik 2018 Wałcz COS 1 1 Zbigniew Łuszczek
32 kajakarstwo slalomowe 13 kwiecień 2018 15 kwiecień 2018 Kraków 4 1 Włodzimierz Dębowski
33 kajakarstwo slalomowe 1 maj 2018 6 maj 2018 Kraków 4 1 Włodzimierz Dębowski
34 kajakarstwo slalomowe 17 maj 2018 20 maj 2018 Kraków 4 1 Włodzimierz Dębowski
35 kajakarstwo slalomowe 31 maj 2018 3 czerwiec 2018 Zabrzeż k/Łącka 4 1 Włodzimierz Dębowski
36 kajakarstwo slalomowe 4 lipiec 2018 8 lipiec 2018 Leśna 4 1 Włodzimierz Dębowski
37 kajakarstwo slalomowe 30 lipiec 2018 3 sierpień 2018 Leśna 4 1 Włodzimierz Dębowski
38 kajakarstwo slalomowe 31 sierpień 2018 2 wrzesień 2018 Szczawnica 4 1 Włodzimierz Dębowski
39 kajakarstwo slalomowe 27 wrzesień 2018 30 wrzesień 2018 Kraków 4 1 Włodzimierz Dębowski
40 kajakarstwo slalomowe 1 październik 2018 10 październik 2018 Drzewica 4 1 Włodzimierz Dębowski
41 kajakarstwo slalomowe 21 sierpień 2018 25 sierpień 2018 Zabrzeż k/Łącka 4 1 Włodzimierz Dębowski
42 karate WKF 21 czerwiec 2018 24 czerwiec 2018 Łódź 2 1 Witold Wojciechowski
43 karate WKF 10 lipiec 2018 19 lipiec 2018 Łeba 4 1 Witold Wojciechowski
44 karate WKF 31 sierpień 2018 2 wrzesień 2018 Łódź 4 1 Witold Wojciechowski
45 karate WKF 19 październik 2018 23 październik 2018 Łódź 4 1 Witold Wojciechowski
46 łucznictwo 3 lipiec 2018 16 lipiec 2018 Prudnik 5 1 Zbigniew Kowalczyk
47 łucznictwo 18 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Głuchołazy 8 1 Zbigniew Kowalczyk
48 łucznictwo 8 listopad 2018 14 listopad 2018 Spała COS 8 1 Zbigniew Kowalczyk
49 łucznictwo 10 sierpień 2018 12 sierpień 2018 Kielce 5 1 Zbigniew Kowalczyk
50 łucznictwo 24 wrzesień 2018 29 wrzesień 2018 Łódź 7 1 Zbigniew Kowalczyk
51 łyżwiarstwo figurowe 3 sierpień 2018 16 sierpień 2018 Giżycko 2 1 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
52 łyżwiarstwo figurowe 1 sierpień 2018 15 sierpień 2018 Oświęcim 1 1 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
53 łyżwiarstwo figurowe 7 wrzesień 2018 9 wrzesień 2018 Oświęcim 6 3 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
54 łyżwiarstwo figurowe 15 październik 2018 22 październik 2018 Łódź 7 3 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
55 łyżwiarstwo figurowe 12 listopad 2018 19 listopad 2018 Łódź 7 3 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
56 łyżwiarstwo figurowe 3 grudzień 2018 10 grudzień 2018 Łódź 7 3 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
57 łyżwiarstwo figurowe 11 czerwiec 2018 29 czerwiec 2018 Cetniewo COS 2 0 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
58 łyżwiarstwo figurowe 14 grudzień 2018 18 grudzień 2018 Łódź 6 3 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
59 łyżwiarstwo figurowe 18 lipiec 2018 27 lipiec 2018 Krynica Zdrój 1 0 Urszula Matyśkiewicz-Jaworska
60 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 13 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Giżycko 1 1 Wiesław Kmiecik
61 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 12 październik 2018 25 październik 2018 Tomaszów Mazowiecki 2 1 Wiesław Kmiecik
62 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 5 listopad 2018 24 listopad 2018 Tomaszów Mazowiecki 2 1 Wiesław Kmiecik
63 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 25 czerwiec 2018 4 lipiec 2018 Zakopane 1 1 Wiesław Kmiecik
64 łyżwiarstwo szybkie -tor długi 1 sierpień 2018 11 sierpień 2018 Sanok 1 1 Wiesław Kmiecik
65 łyżwiarstwo szybkie-short track 24 czerwiec 2018 7 lipiec 2018 Zakopane 4 1 Mieczysław Szymajda
66 łyżwiarstwo szybkie-short track 1 sierpień 2018 14 sierpień 2018 Sanok 3 1 Mieczysław Szymajda
67 łyżwiarstwo szybkie-short track 19 październik 2018 21 październik 2018 Gdańsk 3 1 Mieczysław Szymajda
68 łyżwiarstwo szybkie-short track 9 listopad 2018 11 listopad 2018 Sanok 6 1 Mieczysław Szymajda
69 łyżwiarstwo szybkie-short track 7 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Białystok 3 1 Mieczysław Szymajda
70 podnoszenie ciężarów 23 czerwiec 2018 27 czerwiec 2018 Dobryszyce 4 1 Sebastian Ołubek
71 podnoszenie ciężarów 29 lipiec 2018 12 sierpień 2018 Grudziądz 4 1 Sebastian Ołubek
72 podnoszenie ciężarów 19 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Więcbork 4 1 Sebastian Ołubek
73 podnoszenie ciężarów 12 październik 2018 18 październik 2018 Dobryszyce 4 1 Sebastian Ołubek
74 strzelectwo sportowe 10 maj 2018 13 maj 2018 Bydgoszcz 1 1 Grzegorz Pietrzyk
75 strzelectwo sportowe 12 czerwiec 2018 16 czerwiec 2018 Jedlina Zdrój 2 1 Grzegorz Pietrzyk
76 strzelectwo sportowe 19 sierpień 2018 26 sierpień 2018 Złotoryja 2 1 Grzegorz Pietrzyk
77 strzelectwo sportowe 10 październik 2018 14 październik 2018 Zakopane 2 1 Grzegorz Pietrzyk
78 strzelectwo sportowe 22 listopad 2018 25 listopad 2018 Białystok 2 1 Grzegorz Pietrzyk
79 strzelectwo sportowe 6 grudzień 2018 9 grudzień 2018 Wieliczka 2 1 Grzegorz Pietrzyk
80 strzelectwo sportowe 11 grudzień 2018 16 grudzień 2018 Zakopane 2 1 Grzegorz Pietrzyk
81 strzelectwo sportowe 3 wrzesień 2018 8 wrzesień 2018 do ustalenia 2 1 Grzegorz Pietrzyk
82 taekwondo olimpijskie 6 kwiecień 2018 7 kwiecień 2018 Bydgoszcz 2 1 Marcin Cholajda
83 taekwondo olimpijskie 22 sierpień 2018 31 sierpień 2018 Tylicz 2 1 Marcin Cholajda
84 taekwondo olimpijskie 19 październik 2018 21 październik 2018 Legionowo 2 1 Marcin Cholajda
85 taekwondo olimpijskie 30 listopad 2018 2 grudzień 2018 Olsztyn 2 1 Marcin Cholajda
86 taekwondo olimpijskie 14 wrzesień 2018 16 wrzesień 2018 Warszawa 2 1 Marcin Cholajda
87 taekwondo olimpijskie 10 grudzień 2018 17 grudzień 2018 Krynica Zdrój 2 1 Marcin Cholajda
88 taekwondo olimpijskie 10 październik 2018 14 październik 2018 Krynica Zdrój 2 1 Marcin Cholajda
89 taekwondo olimpijskie 20 listopad 2018 27 listopad 2018 Krynica Zdrój 2 1 Marcin Cholajda
90 tenis stołowy 24 czerwiec 2018 3 lipiec 2018 Rawa Mazowiecka 5 1 Zbigniew Bajan
91 tenis stołowy 25 lipiec 2018 5 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 9 1 Zbigniew Bajan
92 tenis stołowy 12 październik 2018 16 październik 2018 do ustalenia 9 1 Zbigniew Bajan
93 tenis stołowy 17 sierpień 2018 27 sierpień 2018 Rawa Mazowiecka 4 1 Zbigniew Bajan