UWAGA UCZESTNICY I REALIZATORZY PROGRAMU „ŁÓDZKIE DLA SENIORÓW PLUS”

Szanowni Państwo, Uczestnicy, Prowadzący zajęcia i Koordynatorzy Programu,

W związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa,  Łódzka Federacja Sportu realizując zadanie „Łódzkie dla Seniorów Plus” w odniesieniu do braku oficjalnej decyzji dotyczącej odwołania zajęć prowadzonych w grupach  poniżej 300 osób (dotyczy imprez masowych, a nie zajęć w grupach do 15-25 osób) i w tej grupie wiekowej, zaleca:

-podjąć wszelkie starania- działania, włącznie z odwołaniem zajęć lub przesunięcia zajęć (na inny termin), w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestników i innych osób.

Uczestnicy Programu winni zastosować się do innych poleceń związanych z tym zagrożeniem, wydawanych przez lokalne władze, instytucje sanitarne lub przez podmioty zarządzające–użyczające pomieszczenia-miejsca prowadzenia zajęć w ramach Programu „Łódzkie dla Seniorów Plus”.

Odwołane lub nieprzeprowadzone zajęcia, z powodu opisanego wyżej, będą mogły być przeprowadzone w późniejszym terminie.

O wszystkich przypadkach odwołania – przełożenia zajęć należy niezwłocznie powiadomić koordynatora wojewódzkiego p. A. Kubiak (w formie powiadomienia telefonicznego lub na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Wierzymy, że Państwa rozsądek i rozwaga w tej trudnej sytuacji zapewni bezpieczeństwo uczestników Programu „Łódzkie dla Seniorów Plus”.

Zarząd Łódzkiej Federacji Sportu