Drukuj

AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO JUNIORÓW MŁODSZYCH W 2022 ROKU

 

Lp Sport Data od Data do Miejsce
1 BADMINTON 2022-03-24 2022-03-27 Straszęcin
2   2022-08-01 2022-08-12 Białystok
3   2022-11-10 2022-11-13 do ustalenia
4 BASEBALL 2022-04-09 2022-04-10 Kutno 
5   2022-05-13 2022-05-15 Kutno
6   2022-06-24 2022-06-26 Wrocław
7   2022-07-30 2022-08-07 Korbielów
8   2022-10-09 2022-10-10 Kutno 
9 BOKS 2022-03-18 2022-03-20 Łódź
10   2022-04-06 2022-04-10 do ustalenia
11   2022-07-20 2022-07-30 Rudno
12   2022-10-21 2022-10-23 Łódź
13   2022-11-11 2022-11-13 Łódź
14       do uzgodnienia
15 CURLING 2022-03-25 2022-03-27 Toruń
16   2022-04-29 2022-05-01 Katowice
17   2022-08-23 2022-09-02 Giżycko
18   2022-11-24 2022-11-27 Bełchatów
19   2022-12-09 2022-12-12 Łódź
20       do uzgodnienia
21 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 2022-04-01 2022-04-03 Łódź
22   2022-05-01 2022-05-08 Łódź
23   2022-08-08 2022-08-25 Babimost
24   2022-08-10 2022-08-22 do ustalenia
25   2022-11-21 2022-11-23 Szamotuły
26       do uzgodnienia
27 GIMNASTYKA SPORTOWA 2022-03-17 2022-03-19 Kraków
28   2022-03-28 2022-03-31 Łódź
29   2022-04-11 2022-04-14 Łódź
30   2022-08-20 2022-08-27 do uzgodnienia
31   2022-09-26 2022-09-30 Łódź
32   2022-10-07 2022-10-08 Kraków
33       do uzgodnienia
34 HOKEJ NA LODZIE 2022-08-07 2022-08-13 Burzenin
35   2022-08-16 2022-08-20 Łódź
36   2022-08-23 2022-08-27 Łódź
37   2022-10-21 2022-10-23 do ustalenia
38   2022-11-18 2022-11-20 do ustalenia
39   2022-12-02 2022-12-04 do ustalenia
40 HOKEJ NA TRAWIE K 2022-05-06 2022-05-08 Brzeziny/Poznań
41   2022-06-03 2022-06-05 Brzeziny
42   2022-07-27 2022-07-30 Brzeziny
43   2022-08-22 2022-08-30 do ustalenia
44   2022-09-16 2022-09-18 do ustalenia
45   2022-12-02 2022-12-04 do ustalenia
46   2022-12-16 2022-12-18 do ustalenia
47 HOKEJ NA TRAWIE M 2022-05-26 2022-05-29 Skierniewice
48   2022-06-23 2022-06-26 Skierniewice
49   2022-08-01 2022-08-12 do ustalenia
50   2022-09-23 2022-09-25 do ustalenia
51   2022-12-09 2022-12-11 do ustalenia
52 JUDO 2022-07-04 2022-07-13 Łódź
53   2022-09-05 2022-09-14 Łódź
54   2022-10-03 2022-10-12 Łódź
55 KAJAKARSTWO KLASYCZNE 2022-04-20 2022-04-24 Wałcz
56   2022-05-27 2022-05-29 Bydgoszcz
57   2022-07-08 2022-07-27 do ustalenia
58 KAJAKARSTWO SLALOMOWE 2022-04-07 2022-04-10 Kraków
59   2022-04-29 2022-05-01 Kraków
60   2022-06-25 2022-07-04 Zabrzeż k/Łącka
61   2022-07-04 2022-07-10 Kraków
62   2022-07-28 2022-07-31 Zabrzeż k/Łącka
63 ŁUCZNICTWO 2022-06-10 2022-06-12 Żywiec
64   2022-06-27 2022-07-10 do ustalenia
65   2022-07-01 2022-07-10 Dobieszków
66   2022-09-16 2022-09-19 Żołędowo
67   2022-10-07 2022-10-10 Żywiec
68 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE 2022-07-02 2022-07-12 Krynica Zdrój
69   2022-08-01 2022-08-12 Giżycko
70   2022-05-09 2022-05-14 Warszawa
71 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - SHORT TRACK 2022-08-01 2022-08-14 Sanok
72   2022-10-07 2022-10-09 Sanok
73   2022-11-04 2022-11-06 Giżycko
74   2022-11-18 2022-11-20 Gdańsk
75   2022-12-02 2022-12-04 Białystok
76 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - TOR DŁUGI 2022-05-09 2022-05-14 Tomaszów Mazowiecki
77   2022-06-21 2022-06-29 Tomaszów Lubelski
78   2022-08-04 2022-08-14 Jarosławiec
79   2022-08-17 2022-08-25 Duszniki Zdrój
80   2022-08-21 2022-08-29 Szklarska Poręba
81   2022-09-05 2022-09-10 Tomaszów Mazowiecki
82   2022-10-17 2022-10-21 Tomaszów Mazowiecki
83 PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY 2022-06-24 2022-07-04 Olsztyn
84   2022-08-11 2022-08-22 Szklarska   Poręba
85 PIŁKA NOŻNA K 2022-05-06 2022-05-08 Kostomłoty Pierwsze
86   2022-06-17 2022-06-19 Warszawa
87   2022-08-14 2022-08-21 Racibórz
88   2022-09-17 2022-09-18  Łódź/ Zduńska Wola
89   2022-09-22 2022-09-25 Zduńska Wola/ Łódź
90   2022-10-14 2022-10-15 Łódź 
91   2022-10-20 2022-10-23 Sieradz/Łódź
92 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 2022-07-30 2022-08-13 Burzenin
93   2022-08-18 2022-08-30 Nowy Tomyśl
94 RUGBY K 2022-03-18 2022-03-20 Łódź
95   2022-08-10 2022-08-16 do ustalenia
96   2022-08-25 2022-08-28 Łódź
97   2022-10-07 2022-10-09 do ustalenia
98 RUGBY M 2022-04-28 2022-05-01 Miętne
99   2022-06-15 2022-06-19 Grudziądz
100   2022-08-22 2022-08-28 do ustalenia
101   2022-10-13 2022-10-16 Burzenin
102   2022-11-11 2022-11-13 Łódź
103 SPORTY WROTKARSKIE 2022-05-21 2022-05-22 Wrocław
104   2022-05-27 2022-05-29 Tomaszów Lubelski
105   2022-08-03 2022-08-12 Objazda
106   2022-08-16 2022-08-23 Szklarska Poręba
107   2022-12-02 2022-12-04 Sanok
108 STRZELECTWO SPORTOWE 2022-03-24 2022-03-27 Siedlce
109   2022-05-19 2022-05-22 Tarnów
110   2022-06-22 2022-06-26 Szklarska Poręba
111   2022-07-06 2022-07-13 Tarnów
112   2022-11-05 2022-11-06 Wrocław
113   2022-12-07 2022-12-11 Szklarska Poręba
114   2022-06-09 2022-06-12 Bydgoszcz
115 SZERMIERKA 2022-04-04 2022-04-08 Łódź
116   2022-04-19 2022-04-23 Łódź
117   2022-05-30 2022-06-03 Łódź
118   2022-08-15 2022-08-26 Wisła
119   2022-10-24 2022-10-27 Łódź
120   2022-11-07 2022-11-10 Łódź
121 TENIS 2022-04-03 2022-04-07 Łódź
122   2022-04-30 2022-05-04 Łódź
123   2022-05-21 2022-05-22 Łódź
124   2022-06-09 2022-06-12 Łódź
125   2022-06-27 2022-06-30 Łódź
126   2022-09-03 2022-09-04 Łódź
127   2022-10-08 2022-10-09 Łódź
128   2022-11-10 2022-11-13 Łódź
129        
130 TENIS STOŁOWY 2022-06-26 2022-07-02 Rawa Mazowiecka
131   2022-08-19 2022-08-28 Rawa Mazowiecka
132   2022-11-10 2022-11-13 Rawa Mazowiecka
133   2022-11-09 2022-11-11 Zielona Góra
134 ZAPASY KLASYCZNE 2022-03-10 2022-03-13 Piotrków Tryb.
135   2022-03-17 2022-03-20 Pabianice
136   2022-07-04 2022-07-13 Wydminy
137   2022-08-12 2022-08-21 Poznań
138   2022-10-21 2022-10-22 Poznań
139   2022-11-18 2022-11-20 Piotrków Tryb.
140   2022-12-02 2022-12-04 do ustalenia
141   2022-06-02 2022-06-05 Piotrków Tryb.
142 ZAPASY KOBIET 2022-07-08 2022-07-15 Piecki
143   2022-08-15 2022-08-23 Okuninka
144   2022-09-07 2022-09-11 Piotrków Tryb.
145   2022-10-19 2022-10-22 Piotrków Tryb./Dzierżoniów
146   2022-11-11 2022-11-13 do ustalenia
147 ZAPASY WOLNE 2022-06-01 2022-06-03 Łódź
148   2022-07-11 2022-07-17 do ustalenia
149   2022-08-14 2022-08-24 Piecki
150   2022-10-28 2022-10-29 Krotoszyn
151       do uzgodnienia

 

 WYKAZ KADRY SZKOLENIOWEJ KWJM W 2022 ROKU

Lp. Nazwisko i imię Sport Klasa trenerska
1. Danielak Dorota badminton II klasa
2. Pietrzak Andrzej baseball instruktor
3. Borkowski Rafał boks I klasa
4. Janczar Łukasz curling instruktor
5. Kamińska Barbara gimnastyka artystyczna instruktor
6. Rembowska Agnieszka gimnastyka sportowa II klasa
7. Syniawa Marek hokej na lodzie I
8. Polewczak Małgorzata hokej na trawie K instruktor
9. Sikora Marek hokej na trawie M instruktor
10. Pacholczyk Zbigniew judo  I klasa
11. Szymala Piotr kajakarstwo klasyczne I klasa
12. Dębowski Włodzimierz kajakarstwo slalomowe I klasa
13. Siemońska Ewa łucznictwo II
14. Matyśkiewicz-Jaworska Urszula łyżwiarstwo figurowe II
15. Szymajda Mieczysław łyżwiarstwo szybkie-short track instruktor
16. Jabłoński Marcin łyżwiarstwo szybkie-tor długi instruktor
17. Kotus Tomasz pięciobój nowoczesny II klasa
18. Salamon Marzena piłka nożna K UEFA A
19. Ołubek Sebastian podnoszenie ciężarów II klasa
20. Czerwiowski Michał rugby K instruktor
21. Mrowicki Artur rugby M instruktor
22. Gołębiewska- Kmiecik Jolanta sporty wrotkarskie instruktor/ II kl
23. Pietrzyk Grzegorz strzelectwo sportowe M
24. Makówka Wojciech szermierka I klasa
25. Holwek Piotr tenis instruktor
26. Bajan Zbigniew tenis stołowy instruktor
27. Sala Karol zapasy klasyczne II klasa
28. Żuromska Agata zapasy kobiet instruktor
29. Góral Łukasz zapasy wolne instruktor