AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIEŻOWCÓW

 

 

 

Sport Lp Termin od Termin do Miejsce
BADMINTON 1 2020-06-10 2020-06-14 Straszęcin
  2 2020-06-25 2020-06-30 Warszawa
  3 2020-07-06 2020-07-12 Warszawa
  4 2020-07-18 2020-07-25 Suchedniów
  5 2020-08-01 2020-08-12 Szklarska Poręba
  6 2020-10-08 2020-10-11 do ustalenia
BOKS 7 2020-08-03 2020-08-14 Karpacz
  8 2020-08-28 2020-08-30 Opoczno
  9 2020-10-09 2020-10-11 Łódź
  10 2020-11-07 2020-11-08 do ustalenia
  11 2020-11-20 2020-11-22 do ustalenia
  12     do uzgodnienia
GIMNASTYKA SPORTOWA 13 2020-08-17 2020-08-26 Łódź
  14 2020-09-14 2020-09-20 Łódź
  15 2020-10-05 2020-10-10 Łódź
  16 2020-10-19 2020-10-24 Łódź
  17 2020-11-02 2020-11-07 Łódź
  18 2020-11-16 2020-11-21 Łódź
  19 2020-11-30 2020-12-04 Łódź
  20 2020-12-07 2020-12-12 Łódź
JUDO 21 2020-07-20 2020-07-29 Łódź/Skierniewice
  22 2020-09-12 2020-09-23 Łódź/Skierniewice
  23 2020-10-05 2020-10-18 Łódź/Skierniewice
  24 2020-11-16 2020-11-29 Łódź/Skierniewice
  25 2020-12-01 2020-12-06 Łódź/Skierniewice
KAJAKARSTWO SLALOMOWE 26 2020-07-06 2020-07-17 Szczawnica
  27 2020-08-14 2020-08-16 Kraków
  28 2020-08-21 2020-08-30 Kraków
  29 2020-09-11 2020-09-13 Zabrzeż
  30 2020-10-01 2020-10-04 Leśna
  31 2020-10-15 2020-10-18 Kraków
  32 2020-10-22 2020-10-25 Kraków
ŁUCZNICTWO 33 2020-07-13 2020-07-19 Łódź
  34 2020-07-27 2020-08-06 Łódź
  35 2020-08-31 2020-09-13 Łódź
  36 2020-10-19 2020-10-25 Łódź
  37 2020-11-09 2020-11-15 Łódź
  38 2020-12-07 2020-12-17 Łódź
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE 39 2020-07-09 2020-07-19 Krynica Zd.
  40 2020-07-18 2020-07-25 Krynica Zd
  41 2020-07-29 2020-08-12 Giżycko
  42 2020-08-24 2020-09-01 Łódź
  43     do uzgodnienia
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE SHORT TRACK 44 2020-07-07 2020-07-20 Zakopane
  45 2020-08-01 2020-08-14 Sanok
  46 2020-10-02 2020-10-04 Sanok
  47 2020-11-03 2020-11-08 Sanok
  48 2020-12-04 2020-12-07 Białystok
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE TOR DŁUGI 49 2020-06-11 2020-06-14 Tomaszów Maz.
  50 2020-06-20 2020-06-28 Tomaszów Maz.
  51 2020-06-29 2020-07-04 Tomaszów Maz.
  52 2020-07-07 2020-07-20 Zakopane
  53 2020-07-27 2020-08-01 Tomaszów Maz.
  54 2020-08-01 2020-08-14 Sanok
  55 2020-08-14 2020-08-17 Tomaszów Maz.
  56 2020-10-01 2020-10-06 Tomaszów Maz.
  57 2020-10-02 2020-10-04 Sanok
  58 2020-10-25 2020-10-28 Tomaszów Maz.
  59 2020-11-03 2020-11-08 Sanok
  60 2020-11-24 2020-11-25 Tomaszów Maz.
  61 2020-12-04 2020-12-06 Białystok
  62 2020-12-17 2020-12-23 Tomaszów Maz.
  63     do uzgodnienia
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 64 2020-08-18 2020-08-31 Więcbork
  65 2020-09-28 2020-10-09 Dobryszyce
  66     do uzgodnienia
STRZELECTWO SPORTOWE 67 2020-07-07 2020-07-14 Wrocław
  68 2020-07-22 2020-07-26 Wrocław
  69 2020-08-21 2020-08-27 Złotoryja
  70 2020-10-22 2020-10-25 Łeba
  71 2020-11-04 2020-11-08 Wrocław
  72 2020-11-25 2020-11-29 Białystok
  73 2020-12-08 2020-12-13 Zakopane
TENIS STOŁOWY 74 2020-07-24 2020-08-02 Rawa Mazowiecka
  75 2020-08-03 2020-08-13 Moszczenica
  76 2020-08-03 2020-08-13 Rawa Mazowiecka
  77 2020-08-16 2020-08-26 Rawa Mazowiecka
  78     do uzgodnienia
ZAPASY KLASYCZNE 79 2020-09-14 2020-09-22 Pabianice
  80 2020-08-14 2020-08-27 Pabianice
  81 2020-08-21 2020-08-30 Piotrków Tryb.
  82 2020-09-14 2020-09-24 Piotrków Tryb.
  83      
ZAPASY KOBIET 84 2020-07-26 2020-08-02 Piecki
  85 2020-07-15 2020-07-24 Okuninka
  86 2020-08-25 2020-08-30 Zakopane
  87 2020-10-12 2020-10-29 Łódź
ZAPASY WOLNE 88 2020-10-21 2020-10-26 Zgierz
  89 2020-08-25 2020-08-29 Spała 
  90 2020-11-06 2020-11-09 Zgierz
  91     do uzgodnienia