Szanowni Państwo !!!

Zarząd Federacji, począwszy od dnia 16.03.2020 r. (poniedziałek), aż do odwołania, ze względu na bezpieczeństwo i przeciwdziałanie rozprzestrzenianiu się koronawirusa,  wprowadza ograniczenie pracy biura Federacji w tym bezpośrednich kontaktów z pracownikami bez uprzedniego uzgodnienia telefonicznego.

W sprawach związanych z realizacją zadań Federacji i jej członków, prosimy o kontakty telefoniczne i elektroniczne (maile) z pracownikami biura Federacji.

Za wprowadzone utrudnienia przepraszamy, wierząc w Państwa odpowiedzialność i troskę o bezpieczeństwo w tym trudnym dla nas wszystkich okresie.

O ewentualnych zmianach będziecie Państwo informowani na bieżąco.

Zarząd Federacji

Szanowni Państwo, Zawodniczki i Zawodnicy, Trenerzy, Działacze sportowi

W związku z zagrożeniami związanymi z rozprzestrzenianiem się koronawirusa,  Łódzka Federacja Sportu realizując zadania poprzez swoich członków prawnych w zakresie sportu dzieci i młodzieży zaleca wszystkim stowarzyszeniom sportowym organizującym szkolenie dzieci i młodzieży w tym organizację i udział w imprezach sportowych zastosowanie się do zaleceń Ministra Sportu ogłoszonych w dniu 10.03.2020 r. w zakresie rekomendacji odwołania imprez sportowych oraz komunikatu Kuratorium Oświaty w Łodzi  https://www.kuratorium.lodz.pl/pilny-komunikat-w-sprawie-wycieczek-i-wydarzen-szkolnych/ oraz zalecenia Wojewody Łódzkiego.

Zarząd Łódzkiej Federacji Sportu

Reprezentant województwa łódzkiego Szymon Figatowski podpalał znicz olimpijski na ceremonii otwarcia XXVI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w curlingu w Gliwicach.

W dniu 25.11.2019 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Delegatów Łódzkiej Federacji Sportu.

Aktualne wyniki współzawodnictwa Systemu Sportu Młodzieżowego
do pobrania ze strony Zespołu Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu w Warszawie