AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO JUNIORÓW I MŁODZIEŻOWCÓW W 2022 ROKU

 

Lp Sport Data od Data do Miejsce
1 BADMINTON 2022-03-24 2022-03-27 Straszęcin
2   2022-08-01 2022-08-12 Białystok
3   2022-10-13 2022-10-16 do ustalenia
4   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
5 BASEBALL 2022-04-01 2022-04-03 Kutno
6   2022-04-22 2022-04-23 Kutno
7   2022-05-20 2022-05-21 Kutno
8   2022-06-24 2022-06-25 do ustalenia
9   2022-07-30 2022-08-07 Korbielów
10   2022-09-10 2022-09-11 do ustalenia
11   2022-10-07 2022-10-09 do ustalenia
12   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
13       do uzgodnienia
14 BOKS 2022-05-20 2022-05-22 Łódź
15   2022-07-20 2022-07-30 Rudno
16   2022-10-07 2022-10-09 do ustalenia
17   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
18       do uzgodnienia
19 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 2022-03-25 2022-03-27 Trzebnica
20   2022-04-08 2022-04-10 Sosnowiec
21   2022-05-04 2022-05-08 do ustalenia
22   2022-08-10 2022-08-22 Szamotuły
23   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
24       do uzgodnienia
25 GIMNASTYKA SPORTOWA 2022-03-28 2022-04-01 Łódź
26   2022-04-25 2022-04-30 Łódź
27   2022-05-13 2022-05-15 Zabrze 
28   2022-08-20 2022-08-27 do ustalenia
29   2022-09-26 2022-09-29 Łódź
30   2022-06-06 2022-06-11 Łodź
31   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
32       do uzgodnienia
33 HOKEJ NA TRAWIE K 2022-03-25 2022-03-27 Brzeziny/Wałcz
34   2022-04-15 2022-04-17 Brzeziny/Gąsawa
35   2022-05-20 2022-05-22 Brzeziny
36   2022-06-03 2022-06-05 Brzeziny
37   2022-08-22 2022-08-30 do ustalenia
38   2022-09-16 2022-09-18 do ustalenia
39   2022-11-11 2022-11-13 do ustalenia
40   2022-12-03 2022-12-04 do ustalenia
41   2022-12-19 2022-12-23 do ustalenia
42       do uzgodnienia
43 JUDO 2022-04-04 2022-04-12 Łódź
44   2022-04-22 2022-04-30 Łódź
45   2022-05-02 2022-05-11 Łódź
46   2022-05-22 2022-05-30 Łódź
47   2022-06-04 2022-06-12 Łódź
48   2022-06-13 2022-06-22 Łódź
49   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
50   2022-06-23 2022-07-02 Łódź
51   2022-07-03 2022-07-12 Łódź
52   2022-10-16 2022-10-25  Łódź 
53   2022-11-20 2022-11-25 Łódź
54 KAJAKARSTWO KLASYCZNE 2022-04-20 2022-04-24 Wałcz
55   2022-05-27 2022-05-29 Bydgoszcz
56   2022-06-10 2022-06-12 Augustów
57   2022-07-01 2022-07-03 Bydgoszcz
58   2022-07-10 2022-07-27 do ustalenia
59   2022-08-15 2022-08-19 do ustalenia
60 KAJAKARSTWO SLALOMOWE 2022-04-07 2022-04-10 Kraków
61   2022-04-29 2022-05-01 Kraków
62   2022-06-24 2022-07-03 Zabrzeż
63   2022-07-05 2022-07-10 Kraków
64   2022-07-28 2022-07-31 Zabrzeż
65   2022-08-12 2022-08-14 do ustalenia
66   2022-10-06 2022-10-09 do ustalenia
67 ŁUCZNICTWO 2022-06-27 2022-07-10 do ustalenia
68   2022-10-01 2022-10-02 Supraśl
69   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
70 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE 2022-08-01 2022-08-12 Giżycko
71   2022-09-09 2022-09-10 Oświęcim
72   2022-09-19 2022-09-24 Łódź
73   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
74 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - SHORT TRACK 2022-06-28 2022-07-11 Zakopane
75   2022-08-01 2022-08-14 Sanok
76   2022-10-07 2022-10-09 Sanok
77   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
78 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - TOR DŁUGI 2022-05-09 2022-05-15 Tomaszów Maz
79   2022-06-20 2022-07-02 Szklarska Poręba
80   2022-08-04 2022-08-14 Jarosławiec
81   2022-08-17 2022-08-25 Duszniki Zdrój
82   2022-09-05 2022-09-12 do ustalenia
83   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
84   2022-06-01 2022-06-10 Tomaszów Maz.
85 PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY 2022-04-08 2022-04-16 Lublin
86   2022-04-19 2022-04-26 Łódź
87   2022-06-24 2022-07-04 Olsztyn
88   2022-08-11 2022-08-22 Szklarska Poręba
89   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
90       do uzgodnienia
91 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 2022-07-30 2022-08-13 Burzenin
92   2022-08-17 2022-08-30 Nowy Tomyśl
93   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
94 RUGBY M 2022-03-30 2022-04-01 Łódź
95   2022-04-28 2022-05-01 Miętne
96   2022-05-12 2022-05-15 Łódź
97   2022-05-26 2022-05-28 Łódź
98   2022-08-25 2022-08-31 Zgorzałe
99   2022-09-29 2022-10-01 Łódź
100   2022-10-19 2022-10-23 do ustalenia
101   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
102   2022-06-16 2022-06-17 Łódź
103       do uzgodnienia
104 STRZELECTWO SPORTOWE 2022-04-20 2022-04-24 Wrocław
105   2022-05-12 2022-05-15 Bydgoszcz
106   2022-05-25 2022-05-29 Szklarska Poręba
107   2022-10-05 2022-10-09 Szklarska Poręba
108   2022-11-02 2022-11-06 Wrocław
109   2022-12-07 2022-12-11 Szklarska Poręba
110   2022-12-19 2022-12-23 do ustalenia
111 SZERMIERKA 2022-04-04 2022-04-08 Łódź
112   2022-04-19 2022-04-23 Łódź
113   2022-05-30 2022-06-03 Łódź
114   2022-08-15 2022-08-26 Wisła
115   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
116 TENIS 2022-04-08 2022-04-11 Łódź
117   2022-04-29 2022-05-04 Łódź
118   2022-05-27 2022-05-30 Łódź
119   2022-06-17 2022-06-21 Łódź
120   2022-07-08 2022-07-11 Łódź
121   2022-07-22 2022-07-24 Łódź
122   2022-08-12 2022-08-15 Łódź
123   2022-09-05 2022-09-09 do ustalenia
124       do uzgodnienia
125 TENIS STOŁOWY 2022-08-19 2022-08-28 Rawa Maz.
126   2022-06-26 2022-07-02 Rawa Maz.
127   2022-11-10 2022-11-13 Rawa Maz.
128   2022-12-02 2022-12-04 Ostróda
129   2022-12-19 2022-12-23 do ustalenia
130 ZAPASY KLASYCZNE 2022-03-10 2022-03-13 Piotrków Tryb.
131   2022-03-17 2022-03-20 Pabianice
132   2022-06-02 2022-06-05 Piotrków Tryb.
133   2022-07-04 2022-07-13 Wydminy
134   2022-08-12 2022-08-21 Poznań
135   2022-10-27 2022-10-29 Piotrków Tryb.
136   2022-11-07 2022-11-11 do ustalenia
137 ZAPASY KOBIET 2022-04-07 2022-04-10 Łódź
138   2022-04-19 2022-04-21 Łódź
139   2022-05-27 2022-05-29 Piotrków Tryb.
140   2022-08-15 2022-08-23 Okuninka
141   2022-09-07 2022-09-11 Piotrków Tryb.
142   2022-12-05 2022-12-12 Czarny Bór
143   2022-12-19 2022-12-23 do ustalenia
144       do uzgodnienia
145 ZAPASY WOLNE 2022-03-11 2022-03-13 Milicz
146   2022-03-22 2022-03-25 Łódź
147   2022-04-25 2022-04-28 Łódź
148   2022-06-03 2022-06-05 Bydgoszcz
149   2022-07-08 2022-07-15 Piecki
150   2022-09-05 2022-09-09 do ustalenia
151       do uzgodnienia

 

 WYKAZ KADRY SZKOLENIOWEJ W 2022 ROKU 

Lp. Nazwisko i imię Sport Klasa trenerska
1. Danielak Dorota badminton II klasa
2. Pietrzak Andrzej baseball instruktor
3. Borkowski Rafał boks I klasa
4. Pisarkiewicz Beata gimnastyka artystyczna I klasa
5. Rembowski Tomasz gimnastyka sportowa II klasa
6. Polewczak Małgorzata hokej na trawie K instruktor
7. Pacholczyk Zbigniew judo I klasa
8. Szymala Piotr kajakarstwo klasyczne I klasa
9. Dębowski Włodzimierz kajakarstwo slalomowe I klasa
10. Kowalczyk Zbigniew łucznictwo M
11. Matyśkiewicz-Jaworska Urszula łyżwiarstwo figurowe II klasa
12. Szymajda Mieczysław łyżwiarstwo szybkie-short track instruktor
13. Cieślak Roland łyżwiarstwo szybkie-tor długi instruktor
14. Bujnowicz Robert pięciobój nowoczesny II klasa
15. Ołubek Sebastian podnoszenie ciężarów II klasa
16. Maciejewski Marek rugby M II klasa
17. Pietrzyk Grzegorz strzelectwo sportowe M
18. Makówka Wojciech szermierka I klasa
19. Wereszka Zbigniew tenis instruktor
20. Bajan Zbigniew tenis stołowy instruktor
21. Sala Karol zapasy klasyczne II klasa
22. Dytrych Angelika zapasy kobiet instruktor
23. Leśniewski Ryszard zapasy wolne instruktor