AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIKÓW w 2022 roku

Lp Sport Data od Data do Miejsce
1 BADMINTON 2022-08-01 2022-08-12 Białystok
2   2022-11-10 2022-11-13 do ustalenia
3 BASEBALL 2022-04-09 2022-04-10 Kutno 
4   2022-05-13 2022-05-14 Kutno 
5   2022-06-24 2022-06-25 Kutno 
6   2022-07-30 2022-08-07 Korbielów
7   2022-10-08 2022-10-09 Kutno 
8   2022-10-22 2022-10-23 Kutno 
9 BILARD 2022-03-26 2022-03-27 Rękoraj/Łódź
10   2022-07-04 2022-07-10 Tomaszów Maz.
11   2022-12-03 2022-12-04 Tomaszów Maz./Łódź
12 BOKS 2022-03-18 2022-03-20 Łódź
13   2022-07-20 2022-07-30 Rudno
14   2022-10-21 2022-10-23 Łódź
15 BRYDŻ SPORTOWY 2022-03-19 2022-03-20 Łódź
16   2022-04-08 2022-04-09 Łódź
17   2022-07-04 2022-07-10 do ustalenia
18   2022-11-19 2022-11-20 Łódź
19   2022-05-13 2022-05-14 Łódź
20       do uzgodnienia
21 GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 2022-05-04 2022-05-08 Łódź
22   2022-06-03 2022-06-05 Poznań
23   2022-08-23 2022-08-31 Łódź
24   2022-11-03 2022-11-04 Bielsko-Biała
25   2022-11-12 2022-11-13 Poznań
26 GIMNASTYKA SPORTOWA 2022-05-06 2022-05-07 Szczecin
27   2022-05-24 2022-05-28 Łódź
28   2022-08-20 2022-08-27 do uzgodnienia
29   2022-11-04 2022-11-06 Sczecin
30   2022-11-25 2022-11-26 Nysa
31       do uzgodnienia
32 HOKEJ NA LODZIE 2022-08-07 2022-08-13 Burzenin
33   2022-08-16 2022-08-20 Łódź
34   2022-08-23 2022-08-28 Łódź
35   2022-10-15 2022-10-16 do ustalenia
36   2022-10-29 2022-10-30 do ustalenia
37 HOKEJ NA TRAWIE K 2022-04-29 2022-04-30 Brzeziny
38   2022-05-13 2022-05-15 Brzeziny
39   2022-06-04 2022-06-05 Brzeziny/Skierniewice
40   2022-08-11 2022-08-18 do ustalenia
41   2022-09-09 2022-09-11 do ustalenia
42   2022-10-14 2022-10-15 do ustalenia
43   2022-11-04 2022-11-05 do ustalenia
44       do uzgodnienia
45 HOKEJ NA TRAWIE M 2022-05-27 2022-05-29 Skierniewice
46   2022-08-01 2022-08-12 do ustalenia
47   2022-09-23 2022-09-24 do ustalenia
48   2022-12-09 2022-12-11 do ustalenia
49 JUDO 2022-04-04 2022-04-15 Łódź
50   2022-04-18 2022-04-29 Skierniewice
51   2022-05-02 2022-05-13 Łódź
52   2022-05-16 2022-05-20 Łódź
53   2022-05-23 2022-05-27 Skierniewice
54   2022-05-30 2022-06-03 Łódź
55   2022-07-18 2022-07-24 Łódź
56   2022-09-15 2022-09-21 Łódź
57   2022-09-22 2022-09-30 Łódź
58   2022-10-03 2022-10-06 Skierniewice
59   2022-10-17 2022-10-20 Łódź
60   2022-11-07 2022-11-10 Łódź
61   2022-11-14 2022-11-19 Łódź
62   2022-06-04 2022-06-15 Łódź
63   2022-06-18 2022-06-29 Skierniewice
64   2022-07-02 2022-07-13 Łódź
65 KAJAKARSTWO KLASYCZNE 2022-07-10 2022-07-26 do ustalenia
66   2022-12-01 2022-12-04 Sieradz
67 KAJAKARSTWO SLALOMOWE 2022-06-25 2022-07-04 Zabrzeż k/Łącka
68   2022-07-28 2022-07-31 Zabrzeż k/Łącka
69   2022-08-12 2022-08-14 Leśna
70   2022-10-06 2022-10-09 Szczawnica
71 KARATE WKF 2022-08-07 2022-08-15 Pokrzywna 
72   2022-10-07 2022-10-09 Górki Wielkie
73 KICKBOXING 2022-05-26 2022-05-28 Zawiercie
74   2022-07-10 2022-07-17 Ocypel
75   2022-10-07 2022-10-08 Sulejówek
76 KOLARSTWO 2022-04-01 2022-04-03 Sobótka
77   2022-05-02 2022-05-03 Tarnowo Podgórne
78   2022-05-05 2022-05-07 Zamość
79   2022-05-13 2022-05-15 Hucisko/Koziegłowy
80   2022-06-03 2022-06-05 Darłowo
81   2022-06-03 2022-06-05 Niwki/Turawa
82   2022-07-01 2022-07-10 Sobótka
83   2022-08-04 2022-08-07 Grudziądz
84   2022-08-16 2022-08-21 Dobieszków
85   2022-09-14 2022-09-18 Rybnik
86   2022-10-21 2022-10-23 Pruszków
87   2022-12-05 2022-12-11 Łazy
88       do uzgodnienia
89 KOSZYKÓWKA K 2022-05-13 2022-05-14 Ksawerów
90   2022-06-03 2022-06-05 Pabianice
91   2022-08-08 2022-08-17 do ustalenia
92   2022-08-26 2022-08-28 do ustalenia
93   2022-11-10 2022-11-13 do ustalenia
94 KOSZYKÓWKA M 2022-05-28 2022-05-29 Łódź
95   2022-06-28 2022-07-08 Oborniki Śląskie
96   2022-09-09 2022-09-11 Łódź
97   2022-10-27 2022-10-30 do ustalenia
98 KRĘGLARSTWO 2022-03-11 2022-03-12 Tomaszów Maz.
99   2022-03-26 2022-03-27 Leszno
100   2022-05-09 2022-05-13 Tomaszów Maz.
101   2022-08-21 2022-08-28 Tomaszów Maz.
102   2022-10-22 2022-10-23 Tuchola
103   2022-11-12 2022-11-13 Gostyń
104       do uzgodnienia
105 LEKKA ATLETYKA 2022-03-11 2022-03-20 Zakopane
106   2022-04-08 2022-04-16 Szklarska Poręba
107   2022-04-24 2022-05-03 Karpacz
108   2022-06-28 2022-07-09 Karpacz
109   2022-06-28 2022-07-09 do ustalenia
110   2022-08-05 2022-08-15 do ustalenia
111   2022-08-14 2022-08-25 Olsztyn
112   2022-08-16 2022-08-26 Władysławowo
113   2022-08-17 2022-08-27 do ustalenia
114   2022-11-04 2022-11-13 Jelenia Góra
115   2022-12-17 2022-12-24 do ustalenia
116 ŁUCZNICTWO 2022-07-01 2022-07-08 Dobieszków
117   2022-08-15 2022-08-28 Mikoszewo
118   2022-08-15 2022-08-28 Głuchołazy
119   2022-09-01 2022-09-03 Głuchołazy
120   2022-10-06 2022-10-10 Żywiec
121   2022-11-11 2022-11-14 Głuchołazy
122   2022-11-15 2022-11-18 Kielce
123 ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE 2022-04-04 2022-04-08 Łódź
124   2022-08-01 2022-08-12 Giżycko
125   2022-09-05 2022-09-09 Łódź
126   2022-10-03 2022-10-06 Łódź
127   2022-10-10 2022-10-13 Łódź
128   2022-08-22 2022-08-26 Łódź
129 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - SHORT TRACK 2022-08-01 2022-08-14 Sanok
130   2022-10-07 2022-10-09 Sanok
131   2022-11-18 2022-11-20 Gdańsk
132 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - TOR DŁUGI 2022-06-09 2022-06-12 Duszniki Zdrój
133   2022-08-03 2022-08-12 Objazda
134   2022-08-16 2022-08-22 Szklarska Poręba
135   2022-08-04 2022-08-14 Jarosławiec
136   2022-08-17 2022-08-25 Duszniki Zdrój
137   2022-12-01 2022-12-04 Sanok
138   2022-05-27 2022-05-29 Tomaszów Lubelski
139 ORIENTACJA SPORTOWA 2022-04-22 2022-04-24 JeleniaGóra-Jagniątków
140   2022-07-06 2022-07-10 Złoty Potok
141   2022-07-12 2022-07-20 Jagniątków
142   2022-12-01 2022-12-04 Oćwieka
143 PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY 2022-08-11 2022-08-22 Szklarska Poręba
144   2022-10-01 2022-10-03 Pasym
145 PIŁKA NOŻNA K 2022-03-11 2022-03-13 Łódź
146   2022-03-25 2022-03-27 Łódź
147   2022-05-27 2022-05-29 Łódź
148   2022-06-03 2022-06-05 Łódź
149   2022-06-10 2022-06-12 Łódź
150   2022-06-24 2022-06-25 Łódź
151   2022-10-27 2022-10-30 Łódź
152 PIŁKA NOŻNA M 2022-04-25 2022-04-26 Nowiny/Kielce
153   2022-05-09 2022-05-10 Książenice
154   2022-05-30 2022-05-31 Aleksandrów Łódzki
155   2022-07-03 2022-07-09 Bielsko Biała
156   2022-09-12 2022-09-13 Aleksandrów Łódzki
157   2022-09-26 2022-09-27 do ustalenia
158   2022-10-10 2022-10-11 Aleksandrów Łódzki
159   2022-11-26 2022-11-27 do ustalenia
160 PIŁKA RĘCZNA K 2022-04-22 2022-04-24 Łódź
161   2022-06-18 2022-06-19 Łódź
162   2022-07-25 2022-08-03 Sulejów
163   2022-11-05 2022-11-06 Łódź
164   2022-12-10 2022-12-11 Łódź
165 PIŁKA RĘCZNA M 2022-04-08 2022-04-10 Łódź
166   2022-06-18 2022-06-19 Łódź
167   2022-07-25 2022-08-03 Sulejów
168   2022-11-11 2022-11-12 do ustalenia
169   2022-12-09 2022-12-10 do ustalenia
170 PIŁKA SIATKOWA K 2022-03-11 2022-03-12 Konstantynów Ł.
171   2022-04-08 2022-04-10 Łódź
172   2022-04-28 2022-04-29 Łódź
173   2022-05-14 2022-05-15 Sulejów
174   2022-08-07 2022-08-13 Sulejów
175   2022-10-22 2022-10-23 Łódź
176   2022-11-19 2022-11-20 Łódź
177 PIŁKA SIATKOWA M 2022-04-29 2022-04-30 Ozorków
178   2022-05-06 2022-05-08 Ozorków
179   2022-06-27 2022-07-09 Kołobrzeg
180   2022-11-24 2022-11-27 do ustalenia
181 PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA K 2022-05-13 2022-05-14 Łódź
182   2022-05-20 2022-05-21 Łódź
183   2022-05-27 2022-05-28 Łódź
184   2022-06-03 2022-06-04 Łódź
185   2022-06-10 2022-06-11 Łódź
186   2022-08-19 2022-08-25 Niechorze
187   2022-11-12 2022-11-13 Łódź
188   2022-11-26 2022-11-27 Łódź
189 PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA M 2022-06-09 2022-06-10 Łódź
190   2022-06-22 2022-06-24 Łódź
191   2022-07-06 2022-07-08 Łódź
192   2022-07-25 2022-07-31 do ustalenia
193   2022-10-13 2022-10-14 Łódź
194   2022-10-27 2022-10-28 Łódź
195 PIŁKA WODNA 2022-04-30 2022-05-03 Nowa Ruda
196   2022-08-20 2022-08-25 Nowa Ruda
197   2022-08-26 2022-08-31 Ostrowiec
198   2022-12-01 2022-12-04 do ustalenia
199 PŁYWANIE 2022-04-21 2022-04-23 Łódź
200   2022-05-28 2022-06-04 Dębica
201   2022-08-16 2022-08-26 do ustalenia
202   2022-09-08 2022-09-10 Łódź
203   2022-10-27 2022-10-30 Łódź
204 PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 2022-07-30 2022-08-13 Burzenin
205   2022-10-20 2022-10-23 Sokołów Podlaski
206 RUGBY K 2022-03-18 2022-03-20 Łódź
207   2022-08-10 2022-08-16 do ustalenia
208   2022-08-25 2022-08-28 Łódź
209   2022-10-08 2022-10-09 do ustalenia
210   2022-12-10 2022-12-11 do ustalenia
211 RUGBY M 2022-03-25 2022-03-27 Łódź
212   2022-08-16 2022-08-22 do ustalenia
213   2022-10-20 2022-10-23 Łódź
214 SPORTY WROTKARSKIE 2022-05-21 2022-05-22 Wrocław
215   2022-08-03 2022-08-12 Objazda
216   2022-08-16 2022-08-22 Sklarska Poręba
217   2022-12-01 2022-12-04 Lubin
218   2022-05-27 2022-05-29 Tomaszów Lubelski
219       do uzgodnienia
220 STRZELECTWO SPORTOWE 2022-03-24 2022-03-27 Siedlce
221   2022-06-22 2022-06-26 Szklarska Poręba
222   2022-08-07 2022-08-14 Starachowice
223   2022-10-20 2022-10-23 Łeba
224 SUMO 2022-03-24 2022-03-27 Murzasichle
225   2022-05-14 2022-05-15 Łódź/Kilece
226   2022-07-08 2022-07-15 Piecki
227   2022-08-25 2022-08-28 Burzenin
228   2022-10-13 2022-10-16 Łódź
229       do uzgodnienia
230 SZACHY 2022-06-25 2022-07-03 Nieborów
231   2022-08-25 2022-08-28 Rzeszów
232   2022-10-10 2022-10-13 Spała
233 SZERMIERKA 2022-08-15 2022-08-26 Wisła
234   2022-10-24 2022-10-27 Łódź
235 TAEKWONDO ITF 2022-07-21 2022-07-31 Węgorzewo
236   2022-08-12 2022-08-22 Kąty Rybackie
237   2022-10-27 2022-10-30 Do ustalenia
238 TENIS 2022-04-04 2022-04-08 Łódź
239   2022-04-30 2022-05-04 Łódź
240   2022-06-16 2022-06-19 Łódź
241   2022-09-08 2022-09-10 Łódź
242   2022-11-10 2022-11-13 Łódź
243       do uzgodnienia
244 TENIS STOŁOWY 2022-06-26 2022-07-02 Rawa Maz.
245   2022-08-19 2022-08-28 Rawa Maz.
246   2022-11-10 2022-11-13 Rawa Maz.
247 ZAPASY KLASYCZNE 2022-07-07 2022-07-10 do ustalenia
248   2022-08-15 2022-08-25 Janów Lubelski
249   2022-11-04 2022-11-06 Janów Lubelski
250 ZAPASY KOBIET 2022-08-15 2022-08-23 Okuninka
251   2022-09-09 2022-09-11 Piotrków Tryb.
252   2022-11-18 2022-11-20 Łódź
253 ZAPASY WOLNE 2022-07-08 2022-07-15 Piecki
254   2022-08-14 2022-08-24 Piecki
255   2022-11-18 2022-11-20 Koszalin

 

WYKAZ KADRY SZKOLENIOWEJ W 2022 ROKU

1. Danielak Dorota badminton II klasa
2. Pietrzak Andrzej baseball instruktor
3. Bereżny Bogusław bilard II 
4. Borkowski Rafał boks I klasa
5. Szczeciński Piotr brydż sportowy instruktor II klasy 
6. Pisarkiewicz Beata gimnastyka artystyczna  I klasa
7. Rembowska Agnieszka gimnastyka sportowa II klasa
8. Syniawa Marek hokej na lodzie I
9. Wójcik Małgorzata hokej na trawie K II 
10. Sikora Marek hokej na trawie M instruktor
11. Pacholczyk Zbigniew judo I klasa
12. Szymala Piotr kajakarstwo klasyczne I klasa
13. Dębowski Włodzimierz kajakarstwo slalomowe I klasa
14. Wojciechowski Witold karate WKF II klasa
15. Olczyk Jarosław kickboxing instruktor
16. Karasiewicz Krzysztof kolarstwo II 
17. Snochowski Michał koszykówka K  
18. Antoszewski Rafał koszykówka M B
19. Cichowski Tomasz kręglarstwo instruktor
20. Joachimiak Robert lekka atletyka II klasa
21. Siemońska Ewa łucznictwo II klasa
22. Oziębała Beata łyżwiarstwo figurowe  instruktor
23. Szymajda Mieczysław łyżwiarstwo szybkie-short track instruktor
24. Ślusarski Rafał łyżwiarstwo szybkie -tor długi II klasa
25. Paszyński Piotr orientacja sportowa instruktor
26. Żołądek Robert pięciobój nowoczesny instruktor
27. Kaźmierczak Anna piłka nożna K UEFA A
28. Gamus Damian  piłka nożna M UEFA A, trener Edukator
29. Oleksiewicz Marcin piłka ręczna K B
30. Jędraszczyk Adam piłka ręczna M A
31. Sapiński Marcin piłka siatkowa K II
32. Jurek Krzysztof piłka siatkowa M II
33. Jaszczuk Bogusław piłka siatkowa plażowa K instruktor
34. Jabłoński Adam piłka siatkowa plażowa M trener PZPS
35. Berendyuha Victor piłka wodna II
36. Gutenplan Izabela pływanie II
37. Chmielewska Ewelina podnoszenie ciężarów instruktor
38. Czerwiowski Michał rugby K instruktor
39. Mrowicki Artur rugby M instruktor
40. Gołębiewska-Kmiecik Jolanta sporty wrotkarskie instruktor
41. Pietrzyk Grzegorz strzelectwo sportowe M
42. Górski Piotr sumo II klasa
43. Chojnowski Robert szachy instruktor
44. Makówka Wojciech szermierka I klasa
45. Jasiński Robert taekwondo ITF instruktor
46. Holwek Piotr tenis instruktor
47. Bajan Zbigniew tenis stołowy instruktor
48. Szyszka Grzegorz zapasy klasyczne II klasa
49. Żuromska Agata zapasy kobiet II klasa
50. Góral Łukasz zapasy wolne instruktor