AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO MŁODZIKÓW
w 2020 roku

 

 

Sport Lp Termin od Termin do Miejsce
BADMINTON 1 2020-08-01 2020-08-12 Szklarska Poręba
  2 2020-10-08 2020-10-11 do ustalenia
BASEBALL 3 2020-07-11 2020-07-21 Pogorzelica
  4 2020-10-02 2020-10-04 Kutno 
BILARD 5 2020-11-20 2020-11-22 Tomaszów Maz./Łódź
  6 2020-07-06 2020-07-12 Tomaszów Maz.
  7 2020-08-03 2020-08-04 Tomaszów Maz.
  8 2020-08-10 2020-08-11 Tomaszów Maz.
  9 2020-08-24 2020-08-25 Tomaszów Maz.
BOKS 10 2020-07-04 2020-07-05 Łódź
  11 2020-08-03 2020-08-12 do ustalenia
  12 2020-11-07 2020-11-08 do ustalenia
  13 2020-09-05 2020-09-06 do ustalenia
BRYDŻ SPORTOWY 14 2020-07-03 2020-07-09 do ustalenia
  15 2020-07-13 2020-07-17 do ustalenia
  16 2020-10-08 2020-10-11 Starachowice
CURLING 17 2020-08-23 2020-08-30 Giżycko
  18 2020-09-27 2020-09-28 Łódź
  19 2020-10-04 2020-10-05 Łódź
  20 2020-11-26 2020-11-29 Bełchatów
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 21 2020-08-17 2020-08-29 Łódź
  22 2020-10-19 2020-10-22 Łódź
GIMNASTYKA SPORTOWA 23 2020-06-15 2020-06-19 Łódź
  24 2020-08-17 2020-08-21 Łódź
  25 2020-09-07 2020-09-10 Łódź
  26 2020-11-09 2020-11-12 Łódź
  27 2020-06-29 2020-07-05 Szczecin
  28 2020-09-21 2020-09-24 Łódź
HOKEJ NA LODZIE 29 2020-08-03 2020-08-13 Mogielnica
  30 2020-08-24 2020-08-29 Łódź 
  31 2020-10-24 2020-10-25 Toruń
  32 2020-11-21 2020-11-22 Gdańsk
HOKEJ NA TRAWIE K 33 2020-06-29 2020-07-02 Brzeziny
  34 2020-07-20 2020-07-24 Brzeziny/Skierniewice
  35 2020-08-10 2020-08-19 Brzeziny/Rochna
  36 2020-09-19 2020-09-20 do ustalenia
  37 2020-10-24 2020-10-25 do ustalenia
  38 2020-11-14 2020-11-15 Wrocław
HOKEJ NA TRAWIE M 39 2020-07-17 2020-07-19 Skierniewice
  40 2020-08-01 2020-08-11 do ustalenia
  41 2020-11-19 2020-11-22 do ustalenia
  42 2020-07-03 2020-07-05 Skierniewice
JUDO 43 2020-10-08 2020-10-12 do ustalenia
  44 2020-06-22 2020-06-28 Łódź/Kutno/Skierniewice
  45 2020-07-06 2020-07-15 Łódź/Kutno/Skierniewice
KAJAKARSTWO KLASYCZNE 46 2020-07-14 2020-07-30 do ustalenia 
  47 2020-10-03 2020-10-06 do ustalenia 
KAJAKARSTWO SLALOMOWE 48 2020-06-26 2020-06-27 Szczawnica
  49 2020-07-06 2020-07-17 Szczawnica
  50 2020-09-11 2020-09-13 Zabrzeż k/Łącka
  51 2020-10-01 2020-10-04 Leśna
KARATE TRADYCYJNE 52 2020-10-15 2020-10-18 Ozorków/Zgierz
  53 2020-07-12 2020-07-18 Cząstkowo
  54 2020-08-27 2020-08-30 Ozorków
KARATE WKF 55 2020-08-21 2020-08-30 Pokrzywna
  56 2020-10-01 2020-10-04 Łódź
KICKBOXING 57 2020-07-11 2020-07-19 Ocypel
  58 2020-11-06 2020-11-08 Warszawa/Łódź
KOLARSTWO 59 2020-06-27 2020-07-09 Sobótka
  60 2020-07-10 2020-07-12 Zamość
  61 2020-07-31 2020-08-02 Grudziądz
  62 2020-08-17 2020-08-26 Dobieszków
  63 2020-10-17 2020-10-18 Pruszków
  64 2020-12-02 2020-12-13 Łazy
KOSZYKÓWKA K 65 2020-07-13 2020-07-19 do ustalenia
  66 2020-08-27 2020-08-30 do ustalenia
  67 2020-09-18 2020-09-20 Łask
  68 2020-09-25 2020-09-27 Łódź
  69 2020-11-05 2020-11-08 do ustalenia
KOSZYKÓWKA M 70 2020-06-25 2020-06-28 Łódź
  71 2020-07-01 2020-07-10 Września
  72 2020-11-05 2020-11-08 do ustalenia
  73 2020-08-28 2020-08-30 Łódź
KRĘGLARSTWO 74 2020-10-17 2020-10-18 Tuchola
  75 2020-11-14 2020-11-15 Gostyń
  76 2020-08-03 2020-08-08 Tomaszów Maz.
  77 2020-08-10 2020-08-15 Tomaszów Maz.
  78 2020-08-22 2020-08-23 Leszno
  79 2020-08-29 2020-08-30 Sieraków
  80 2020-09-12 2020-09-13 do ustalenia
LEKKA ATLETYKA 81 2020-07-17 2020-07-25 Zakopane
  82 2020-07-01 2020-07-09 Aleksandrów Ł.
  83 2020-08-02 2020-08-14 Bydgoszcz
  84 2020-08-03 2020-08-13 Przesieka
  85 2020-08-05 2020-08-15 Karpacz
  86 2020-08-17 2020-08-28 Olsztyn
  87 2020-11-07 2020-11-15 Jelenia Góra
  88 2020-12-19 2020-12-24 do ustalenia
  89 2020-12-28 2020-12-31 do ustalenia
  90 2020-08-17 2020-08-26 do ustalenia
  91 2020-09-25 2020-09-27 do ustalenia
ŁUCZNICTWO 92 2020-07-08 2020-07-21 Zgierz
  93 2020-08-10 2020-08-19 Łódź
  94 2020-09-11 2020-09-17 Kielce
  95 2020-10-19 2020-10-24 Łódź
  96 2020-11-06 2020-11-09 Zgierz
  97 2020-12-10 2020-12-14 Spała
  98 2020-07-27 2020-08-09 Dobieszków
  99 2020-09-21 2020-09-25 Zgierz
  100 2020-09-07 2020-09-14 Łódź
  101 2020-09-21 2020-09-28 Łódź
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE 102 2020-07-09 2020-07-19 Krynica Zdrój
  103 2020-07-29 2020-08-12 Giżycko
  104 2020-08-17 2020-08-29 Łódź
  105 2020-10-12 2020-10-19 Łódź
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - SHORT TRACK 106 2020-08-01 2020-08-14 Sanok
  107 2020-09-25 2020-09-27 do ustalenia
  108 2020-10-02 2020-10-04 Sanok
  109 2020-12-04 2020-12-06 Białystok
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - TOR DŁUGI 110 2020-06-29 2020-07-06 Duszniki Zdrój
  111 2020-07-29 2020-08-06 Mrzeżyno
  112 2020-08-17 2020-08-24 Duszniki Zdrój
  113 2020-11-14 2020-11-15 Tomaszów Maz
  114 2020-11-27 2020-11-29 Sanok
ORIENTACJA SPORTOWA 115 2020-07-31 2020-08-09 Jelenia Góra-Jagniątków
  116 2020-12-03 2020-12-06 Jelenia Góra-Jagniątków
  117 2020-06-19 2020-06-21 Mogilno
  118 2020-07-10 2020-07-12 Podlesice
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY 119 2020-08-16 2020-08-27 Zawoja
  120 2020-10-02 2020-10-04 Pasym
  121 2020-06-29 2020-07-04 Konstantynów Ł.
PIŁKA NOŻNA K 122 2020-06-19 2020-06-21 Łódź
  123 2020-08-21 2020-08-23 Łódź
  124 2020-09-11 2020-09-13 Łódź
  125 2020-10-10 2020-10-11 Łódź
  126 2020-10-24 2020-10-25 Łódź
  127 2020-07-24 2020-07-26 Łódź
  128 2020-08-14 2020-08-16 Łódź
  129 2020-09-19 2020-09-20 Łódź
PIŁKA NOŻNA M 130 2020-09-14 2020-09-15 do ustalenia
  131 2020-10-12 2020-10-13 do ustalenia
  132 2020-10-26 2020-10-27 do ustalenia
  133 2020-08-24 2020-08-29 Uniejów
  134 2020-09-21 2020-09-22 Aleksandrów Ł./Konstantynów Ł.
  135 2020-09-28 2020-09-29 Aleksandrów Ł./Konstantynów Ł.
PIŁKA RĘCZNA K 136 2020-06-29 2020-07-04 Łódź
  137 2020-08-24 2020-08-30 Łódź
  138 2020-11-27 2020-11-29 Łódź
PIŁKA RĘCZNA M 139 2020-06-19 2020-06-21 Łódź
  140 2020-06-26 2020-06-28 Łódź
  141 2020-07-27 2020-08-02 Wieluń
  142 2020-08-28 2020-08-30 Wieluń
  143 2020-10-14 2020-10-17 Łódź
  144 2020-09-25 2020-09-27 Wieluń
  145 2020-12-17 2020-12-20 Wieluń
PIŁKA SIATKOWA K 146 2020-10-08 2020-10-11 Ozorków
  147 2020-08-03 2020-08-12 Ozorków
  148 2020-09-04 2020-09-06 Ozorków
PIŁKA SIATKOWA M 149 2020-06-19 2020-06-21 Ozorków
  150 2020-06-29 2020-07-11 Kołobrzeg
  151 2020-10-01 2020-10-04 Ozorków
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA K 152 2020-06-19 2020-06-20 Łódź
  153 2020-08-17 2020-08-25 Niechorze
  154 2020-10-24 2020-10-25 Łódź
  155 2020-11-21 2020-11-22 Łódź
  156 2020-07-01 2020-07-02 Łódź
  157 2020-07-08 2020-07-09 Łódź
  158 2020-07-15 2020-07-16 Łódź
PIŁKA SIATKOWA PLAŻOWA M 159 2020-06-22 2020-06-25 Łódź
  160 2020-06-29 2020-07-02 Łódź
  161 2020-07-14 2020-07-17 Łódź
  162 2020-07-21 2020-07-24 Łódź
  163 2020-10-09 2020-10-11 Łódź
  164 2020-10-23 2020-10-25 Łódź
PIŁKA WODNA 165 2020-08-17 2020-08-25 do ustalenia
  166 2020-08-27 2020-08-31 do ustalenia
  167 2020-09-25 2020-09-27 do ustalenia
  168 2020-10-24 2020-10-25 do ustalenia
  169 2020-11-14 2020-11-15 do ustalenia
PŁYWANIE 170 2020-08-15 2020-08-26 Stronie Ślaskie
  171 2020-10-09 2020-10-11 do ustalenia
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 172 2020-08-03 2020-08-14 Ciechanów
  173 2020-08-18 2020-08-26 Więcbork
  174 2020-10-15 2020-10-18 Nowy Tomyśl
RUGBY K 175 2020-08-11 2020-08-17 Zgorzałe
  176 2020-10-03 2020-10-04 Łódź
  177 2020-11-07 2020-11-08 Łódź
  178 2020-09-05 2020-09-06 Łódź
RUGBY M 179 2020-08-17 2020-08-23 Zgorzałe
  180 2020-10-09 2020-10-11 Rząsawa
  181 2020-09-18 2020-09-20 Łódź
SPORTY WROTKARSKIE 182 2020-06-29 2020-07-06 Duszniki Zdrój
  183 2020-07-29 2020-08-06 Mrzeżyno
  184 2020-08-02 2020-08-07 Małastów
  185 2020-08-17 2020-08-24 Duszniki Zdrój
  186 2020-08-15 2020-08-22 Szklarska Poręba
  187 2020-12-04 2020-12-06 Sanok
  188 2020-06-19 2020-06-23 Zakopane
  189 2020-08-15 2020-08-21 Szklarska Poręba
STRZELECTWO SPORTOWE 190 2020-06-24 2020-06-28 Tarnów
  191 2020-07-22 2020-07-26 Wrocław
  192 2020-08-21 2020-08-27 Złotoryja
  193 2020-10-22 2020-10-25 Łeba
SUMO 194 2020-06-23 2020-06-25 Łódź
  195 2020-07-26 2020-08-02 Piecki
  196 2020-07-27 2020-08-02 Wydminy
  197 2020-08-28 2020-08-31 Burzenin
  198 2020-10-01 2020-10-04 do ustalenia
SZACHY 199 2020-06-27 2020-07-07 Spała 
  200 2020-08-24 2020-08-27 Spała 
  201 2020-10-01 2020-10-04 Spała 
SZERMIERKA 202 2020-06-22 2020-06-26 Łódź
  203 2020-08-15 2020-08-26 Wisła 
  204 2020-10-13 2020-10-18 Łódź
TAEKWONDO ITF 205 2020-07-21 2020-07-31 Węgorzewo
  206 2020-10-29 2020-11-01 Burzenin
  207 2020-08-01 2020-08-10 Łódź
  208 2020-08-07 2020-08-13 Głuchołazy
  209 2020-09-07 2020-09-16 Działoszyn
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE 210 do uzgodnienia do uzgodnienia do uzgodnienia
TENIS STOŁOWY 211 2020-06-28 2020-07-04 Rawa Maz.
  212 2020-07-24 2020-08-02 Rawa Maz.
  213 2020-11-06 2020-11-09 Rawa Maz.
ZAPASY KLASYCZNE 214 2020-08-13 2020-08-25 Okuninka
  215 2020-09-11 2020-09-13 Olsztyn
  216 2020-11-13 2020-11-15 Kostrzyn
ZAPASY KOBIET 217 2020-07-15 2020-07-24 Okuninka
  218 2020-11-20 2020-11-22 Chęciny
ZAPASY WOLNE 219 2020-08-03 2020-08-15 Borowice
  220 2020-11-27 2020-11-29 do ustalenia