Informujemy, że Łódzka Federacja Sportu w dniu 19.08.2022 r. została wyłoniona w drodze rozstrzygniętego konkursu na realizatora Projektu „ŁÓDZKIE DLA SENIORÓW PLUS” na okres 09.2022-06.2023.

Zadanie finansowane jest ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego.

Wzorem poprzednich lat, zakładamy że Projekt może być zrealizowany przy współpracy z jednostkami samorządu terytorialnego lub organizacjami (stowarzyszeniem, Fundacją lub innym podmiotem) zajmującą się tą grupą wiekową na terenie województwa łódzkiego.

Program zakłada zorganizowanie 26 grup w województwie łódzkim.

Zadanie będzie realizowane w okresie od 01 września 2022 roku do 15 czerwca 2023 r.

Prowadzone zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu w czasie 60 min. (jednostka szkoleniowa).

Warunkiem przystąpienia do Projektu jest zorganizowanie grupy (grupa nie mniej niż 15 osób i nie więcej niż 20 osób) oraz bezpłatne udostępnienie obiektu – infrastruktury terenowej niezbędnej do przeprowadzenia zajęć.

Założenia, cele a także warunki dotyczące uczestników zajęć oraz osób prowadzących zajęcia, jak i warunki organizacyjne zostały opisane w Regulaminie zadania.

Łódzka Federacja Sportu w ramach Projektu zatrudni prowadzącego zajęcia wskazanego przez jednostkę lub inny podmiot, na podstawie umowy zlecenia lub innej formy prawnej.

W związku z powyższym po zapoznaniu się z regulaminem zadania, jeśli Państwa jednostka jest zainteresowana współpracą przy realizacji Projektu „ŁÓDZKIE DLA SENIORÓW PLUS”, to zwracamy się z prośbą  o złożenie pisemnego Oświadczenia do siedziby Federacji (lub na podany niżej adres email) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 września 2022 r. godz. 14.00.

Po tym terminie Oświadczenie i dokumenty nie będą przyjmowane.

Osobą z ramienia Łódzkiej Federacji Sportu, koordynującą realizację projektu jest Pani Anna Kubiak - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .