AKCJE SZKOLENIOWE KADRY WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO JUNIORÓW MŁODSZYCH

Sport Lp Termin od Termin do Miejsce
BADMINTON 1 2020-06-10 2020-06-14 Straszęcin
  2 2020-08-01 2020-08-12 Szklarska Poręba
  3     do uzgodnienia
BASEBALL 4 2020-06-12 2020-06-14 Kutno 
  5 2020-07-17 2020-07-19 Kutno 
  6 2020-08-17 2020-08-23 do ustalenia
  7 2020-07-24 2020-07-26 Kutno 
  8 2020-09-04 2020-09-06 Kutno 
  9 2020-10-09 2020-10-11 Kutno 
BOKS 10 2020-06-07 2020-06-08 Łódź
  11 2020-06-13 2020-06-14 Łódź
  12 2020-08-03 2020-08-14 Karpacz
  13 2020-08-28 2020-08-30 Łódź
  14 2020-11-07 2020-11-08 do ustalenia
  15 2020-11-11 2020-11-15 do ustalenia
  16 2020-10-09 2020-10-11 do ustalenia
CURLING 17 2020-08-23 2020-08-30 Giżycko
  18 2020-09-27 2020-09-28 Łódź
  19 2020-10-04 2020-10-05 Łódź
  20 2020-11-26 2020-11-29 Bełchatów
GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA 21 2020-08-10 2020-08-30 Łódź
  22 2020-08-17 2020-08-29 Łódź
  23 2020-11-12 2020-11-19 Łódź
GIMNASTYKA SPORTOWA 24 2020-07-06 2020-07-11 Szczecin
  25 2020-08-17 2020-08-29 Łódź
  26 2020-09-14 2020-09-17 Łódź
HOKEJ NA TRAWIE K 27 2020-06-19 2020-06-21 Brzeziny
  28 2020-06-26 2020-06-30 Brzeziny
  29 2020-08-16 2020-08-22 do ustalenia
  30 2020-08-20 2020-08-29 Brzeziny
  31 2020-09-18 2020-09-20 Brzeziny
  32 2020-11-11 2020-11-14 do ustalenia
  33 2020-10-23 2020-10-25 Brzeziny
JUDO 34 2020-06-12 2020-06-14 do ustalenia
  35 2020-06-21 2020-06-23 Poznań
  36 2020-06-29 2020-07-05 Łódź
  37 2020-08-03 2020-08-12 Łódź
  38 2020-08-28 2020-08-30 Łódź
  39 2020-09-02 2020-09-05 Łódź
KAJAKARSTWO KLASYCZNE 40 2020-07-11 2020-07-30 Mikorzyn
  41 2020-08-09 2020-08-16 Zakopane
KAJAKARSTWO SLALOMOWE 42 2020-06-10 2020-06-14 Kraków
  43 2020-06-25 2020-07-08 Szczawnica
  44 2020-07-06 2020-07-17 Szczawnica
  45 2020-08-21 2020-08-30 Kraków
  46 2020-09-03 2020-09-06 Szczawnica
  47 2020-09-12 2020-09-13 Szczawnica
ŁUCZNICTWO 48 2020-08-03 2020-08-16 Zgierz
  49 2020-07-06 2020-07-19 Prudnik
  50 2020-08-15 2020-08-28 Długopole Dolne
  51 2020-07-27 2020-08-09 Dobieszków
  52 2020-08-10 2020-08-20 Łódź
  53 2020-09-03 2020-09-12 Łódź
ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE 54 2020-07-09 2020-07-19 Krynica Zdrój
  55 2020-07-26 2020-08-05 Giżycko
  56 2020-07-29 2020-08-12 Giżycko
  57 2020-08-17 2020-08-29 Łódź
  58 2020-09-14 2020-09-18 Łódź
  59 2020-10-12 2020-10-16 Łódź
  60 2020-07-09 2020-07-15 Krynica Zdrój
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - SHORT TRACK 61 2020-07-07 2020-07-20 Zakopane
  62 2020-08-01 2020-08-14 Sanok
ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE - TOR DŁUGI 63 2020-06-17 2020-06-22 Tomaszów Maz.
  64 2020-06-29 2020-07-06 Duszniki Zdrój
  65 2020-07-08 2020-07-14 Tomaszów Mazowiecki
  66 2020-08-15 2020-08-22 Szklarska Poręba
  67 2020-10-01 2020-10-07 Tomaszów Mazowiecki
  68 2020-11-20 2020-11-22 Tomaszów Mazowiecki
  69 2020-07-29 2020-08-06 Mrzeżyno
  70 2020-08-18 2020-08-28 Szklarska Poręba
PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY 71 2020-06-05 2020-06-07 do ustalenia
  72 2020-06-28 2020-07-11 Drzonków
  73 2020-08-13 2020-08-23 Drzonków
  74 2020-09-12 2020-09-13 Warszawa
  75 2020-09-25 2020-09-27 do ustalenia
  76 2020-09-29 2020-10-04 Pasym 
  77 2020-08-25 2020-08-29 Łódź
  78 2020-11-02 2020-11-18 Łódź
PIŁKA NOŻNA K 79 2020-06-05 2020-06-07 Łódź
  80 2020-06-19 2020-06-21 Łódź
  81 2020-08-03 2020-08-11 Mogilno
  82 2020-08-12 2020-08-16 Łódź
  83 2020-10-09 2020-10-11 Łódź
  84 2020-10-23 2020-10-25 Łódź
  85 2020-11-13 2020-11-15 Łódź
  86 2020-07-27 2020-07-31 Łodź
  87 2020-09-04 2020-09-06 Łodź
  88 2020-09-25 2020-09-27 Łodź
PODNOSZENIE CIĘŻARÓW 89 2020-08-02 2020-08-15 Ciechanów
  90 2020-08-18 2020-08-31 Więcbork
RUGBY M 91 2020-06-29 2020-07-02 Łodź
  92 2020-07-09 2020-07-12 Miętne
  93 2020-08-23 2020-08-29 Zgorzałe
  94 2020-10-15 2020-10-18 Burzenin
  95 2020-09-04 2020-09-06 Rząsawa
SPORTY WROTKARSKIE 96 2020-06-19 2020-06-23 Zakopane
  97 2020-06-29 2020-07-06 Duszniki Zdrój
  98 2020-07-06 2020-07-11 Tomaszów Maz.
  99 2020-08-02 2020-08-07 Małastów
  100 2020-08-15 2020-08-21 Szklarska Poręba
  101 2020-08-22 2020-08-25 do ustalenia
  102 2020-12-11 2020-12-13 Lubin
  103 2020-11-09 2020-11-14 Tomaszów Maz.
STRZELECTWO SPORTOWE 104 2020-06-04 2020-06-07 Wrocław
  105 2020-06-10 2020-06-14 do ustalenia
  106 2020-07-07 2020-07-14 Wrocław
  107 2020-08-16 2020-08-19 Wrocław
  108 2020-10-15 2020-10-18 Siedlce
  109 2020-11-05 2020-11-09 Zakopane
  110 2020-08-21 2020-08-27 Złotoryja
SZERMIERKA 111 2020-06-22 2020-06-26 Łódź
  112 2020-08-15 2020-08-26 Wisła
  113 2020-10-13 2020-10-18 Łódź
  114 2020-11-24 2020-11-29 Łódź
TAEKWONDO OLIMPIJSKIE 115 2020-06-26 2020-06-28 do ustalenia
  116 2020-08-17 2020-08-27 Krynica Zdrój
  117     do uzgodnienia
TENIS STOŁOWY 118 2020-06-28 2020-07-06 Rawa Maz.
  119 2020-07-24 2020-08-02 Rawa Maz.
  120 2020-08-16 2020-08-26 Rawa Maz.
  121     do uzgodnienia
ZAPASY KLASYCZNE 122 2020-06-22 2020-06-26 Piotrków Tryb.
  123 2020-07-05 2020-07-13 Wydminy
  124 2020-08-12 2020-08-19 Poznań
  125 2020-10-29 2020-10-31 Poznań
  126 2020-11-06 2020-11-08 do ustalenia
ZAPASY KOBIET 127 2020-07-15 2020-07-24 Okuninka
  128 2020-07-26 2020-08-02 Piecki
  129 2020-11-06 2020-11-07 Dzierżoniów
  130     do uzgodnienia
ZAPASY WOLNE 131 2020-06-11 2020-06-13 Spała 
  132 2020-06-19 2020-06-26 Białogard
  133 2020-07-29 2020-08-08 Siedlce
  134 2020-08-26 2020-08-30 Spała 
  135 2020-11-06 2020-11-08 Połaniec
  136 2020-08-16 2020-08-25 Karlino